چند بازیکن را به بسکتبال معرفی کردیم

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۱۸:۴۸:۵۹ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

چند بازیکن را به بسکتبال معرفی کردیم

سرمربی تیم بسکتبال پدافند دزفول اعتقاد دارد با وجود شکست در تمام مسابقات فصل، چند بازیکن را به بسکتبال معرفی کرده اند

جمال صیفی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره یک فصل بدون برد این تیم گفت: تیم پدافند در حال گذر از شرایطی خیلی سخت است و تجربه تلخی را سپری می‌کنیم که مطمئنا دیگر تکرار نمی‌شود. شاید هر تیم دیگری بود، ​با این مشکلات مالی انصراف می‌داد.

وی افزود: خدا را شکر به معنی واقعی کلمه، بازیکنانی را به بسکتبال کشور معرفی می‌کنیم که شاید کمتر اسم آن‌ها را شنیده باشید؛ میرسجاد سیدی، دانیال تحویلیان و کیومرث رومیانی زاده بازیکنانی هستند که سال اول لیگ برتر را تجربه می‌کنند.

سرمربی پدافند تاکید کرد: فکر نمی‌کنم هیچ باشگاهی این چنین ریسک کند و بازیکنانی بی نام و نشان را با این شرایط خاص بازی دهد، بازیکنانی که متولد سال‌های ۱۳۷۶ و ۱۳۷۷ هستند، بالاخره این سختی‌ها هم تمام می‌شود​، ولی رسالت ما بها دادن به بازیکنان جوان است که ادامه دارد.

نباید با اعتراض سوت‌ها برگردد

صیفی همچنین درباره اعتراضات روزافزون تیم‌ها به داوری گفت: من تا این لحظه هیچوقت به داوری اعتراض نکرده ام و حتی این موضوع باعث اعتراض بازیکنان خودم شده است.

وی افزود: متاسفانه نداشتن مدیریت باعث اعتراضات زیاد در جریان مسابقه می‌شود، نباید اینطور باشد که هر تیمی اعتراض کرد، ​سوت‌ها به نفعش برگردد؛ با این شرایط نیمی از مسابقات با اعتراض بازیکن و مربی به داوری می‌گذرد و شرایط روحی داوران نیز به هم می‌ریزد.

صیفی درباره بازی هفته قبل مقابل گرگان گفت: مشکل خاصی در داوری بازی ما با گرگان وجود نداشت؛ اما ندیدن بعضی از صحنه‌ها باعث شد که ما ابراهیم بیگی را با پنج خطا از اوایل کوارتر سوم نداشته باشیم، در حالی که فقط همین یک بازیکن را در پست پنج داریم، بازیکنی که بسیار هم با اخلاق است، اما وقتی آرنج می‌خورد و داور به اشتباه خطای خود او را می‌زند، ​به هر حال عصبانی می‌شود.

سرمربی پدافند افزود: افتخار می‌کنم که با چنین بازیکنانی در تیم خود کار می‌کنم. بازیکنانی که با کمترین امکانات همچنان با تعصب خاصی بازی می‌کنند و مطمئنم که در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت