نماینده بسکتبال خوزستان از رسیدن به بازی نهایی باز ماند

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۱۸:۱۵:۴۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

نماینده بسکتبال خوزستان از رسیدن به بازی نهایی باز ماند

اهواز - ایرنا - رییس هیات بسکتبال خوزستان گفت: نماینده بسکتبال خوزستان از رسیدن به دیدار پایانی رقابت های لیگ برتر بسکتبال امیدهای کشور باز ماند.

شهرام پرنیاک جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازی های دوم پلی اف مسابقات لیگ برتر امید باشگاه های کشور امروز با انجام یک دیدار در شهرستان ماهشهر پیگیری شد و نماینده خوزستان تن به شکست داد.
وی افزود: درچارچوب این رقابت ها تیم های مهروبان نوین ماهشهر و شهرداری بندرعباس به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار پایاپای با نتیجه 78 بر 76 به سود تیم شهرداری بندرعباس به پایان رسید.
رییس هیات بسکتبال خوزستان با بیان این که نماینده بندرعباس ضمن صعود به فینال این مسابقات جواز حضور در فصل آینده لیگ برتر بسکتبال بزرگسالان کشور را به دست آورد گفت: با توجه به بضاعت نماینده خوزستان، این تیم نتایج خوبی در این فصل کسب کرد و در مرحله پلی آف بازی درخشانی برابر نماینده بندرعباس به نمایش گذاشت.
وی با بیان این که بسکتبال خوزستان در سال جاری عملکرد خوبی داشته و روز به روز در حال پیشرفت است گفت: اگر به دنبال آن هستیم که بسکتبال خوزستان سال های در مسیر پیشرفت گام بر دارد باید به بسکتبال پایه ها توجه بیشتری کنیم.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت