حدادی غایب اردو‌های تیم ملی بسکتبال

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۱۲:۴۴:۳۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

حدادی غایب اردو‌های تیم ملی بسکتبال

اردوی تیم ملی بسکتبال در غیاب حامد حدادی آغاز شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ اردوی تیم ملی بسکتبال برای پنجره ششم انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ از عصر دیروز آغاز شد.

حامد حدادی که در پنجره پنجم انتخابی به اردوی تیم ملی نیامد، ​در این مرحله نیز ترجیح داد که به جای حضور در تمرینات تیم ملی به شهر اهواز زادگاه خود سفر کند.

ستاره تیم ملی بسکتبال از ماه‌ها قبل به دلیل مصاحبه مسعود قاسمی مدیر تیم‌های ملی ناراحتی‌هایی دارد که همچنان حل نشده است.

هنوز مشخص نیست که این بازیکن در ادامه به اردوی تیم ملی ملحق می‌شود یا نه.

پنجره ششم انتخابی جام جهانی با دو مسابقه در تهران برگزار می‌شود و تکلیف تیم‌های صعود کننده به جام جهانی ۲۰۱۹ نهایی می‌شود.

همچنین نوید نیکتاش بازیکن ایرانی-فرانسوی بار دیگر به اردوی تیم ملی فراخوانده شده است، اما در تمرين نخست تيم ملي ديده نشد. نيکتاش پیش از این هم نظر اهالی بسکتبال را در تیم ملی و ترکیب تیم پتروشیمی بندرامام جلب نکرده بود.

تیم ملی بسکتبال دوم اسفند در دیدار مقابل ژاپن شانس این را دارد که در سالن آزادی صعود به سومین جام جهانی پیاپی را با قطعی شدن حضور در جام جهانی جشن بگیرد

تیم ملی بسکتبال دوم اسفند در دیدار مقابل ژاپن شانس این را دارد که در سالن آزادی صعود به سومین جام جهانی پیاپی را با قطعی شدن حضور در جام جهانی جشن بگیرد، به همین دلیل حضور در ترکیب نهایی تیم ملی برای بازیکنان اهمیت ویژه‌ای دارد.

۱۸ بازیکن دیگر به جز حدادی به اردوی تیم ملی دعوت شدند و ارسلان کاظمی بزرگترین نام بیرون مانده از این اردو به شمار می‌رود.

مایک رستم پور نیز چهره ویژه این دوره از اردو‌های تیم ملی به شمار می‌رود.

بازیکن ایرانی - آمریکایی از مدت‌ها قبل مدنظر مسئولان تیم ملی بسکتبال ایران بود و با حل شدن مشکلات ورود، ​صبح دیروز به ایران رسید.

استفاده از رستم پور در تیم ملی منوط به جلب نظر کادر فنی در اردوی دو هفته‌ای است.

آرمان زنگنه که در پنجره قبلی به تیم ملی دعوت نشده بود، ​بعد از درخشش در مسابقات لیگ بار دیگر به اردوی ملی دعوت شد و بهشاد عرب زاده بازیکن تیم اکسون تهران هم به نمایندگی از تیم‌های دسته یک به تیم ملی دعوت شده و جوانترین بازیکن این دوره از اردو‌های ملی به شمار می‌رود.

همچنین صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی که چند ماهی از مسابقات دور بود، بار دیگر دیروز در تمرینات تیم ملی شرکت کرد و سجاد مشایخی که در پنجره قبلی انتخابی جام جهانی آسیب دیده بود، این بار با سلامت کامل وارد تمرینات تیم ملی شده است.

اسامی بازیکنان دعوت شده به این دوره از اردو‌های تیم ملی به این شرح است:
روزبه ارغوان، محمد ترابی، محمد جمشیدی، ​حامد حدادی، محمد حسن‌زاده، ​حامد حسین‌زاده، آرن داوودی، مایک رستم‌پور، نوید رضائی‌فر، ​کیوان ریاعی،​ آرمان زنگنه، امیر صدیقی، ​بهشاد عرب‌زاده، ​سجاد مشایخی، رسول مظفری، میثم میرزایی، ​صمد نیکخواه بهرامی، ​نوید نیکتاش و بهنام یخچالی.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت