لیگ NBA| پیروزی باکس در سرزمین کلیساها/ هاردن به رکورد جردن رسید

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۱۲:۳۰:۱۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

لیگ NBA| پیروزی باکس در سرزمین کلیساها/ هاردن به رکورد جردن رسید

به گزارشتيتربرتر؛ تیم بسکتبال بروکلین نتس در بازی صبح امروز خود در حضور رئیس جمهور پیشین آمریکا مقابل میلواکی باکس شکست خورد.

به گزارش تیتربرتر، در دیدارهای صبح امروز (سه‌شنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم هیوستون راکتس با 44 امتیاز جیمز هاردن مقابل میزبان خود فینیکس سانز در سالن «تاکینگ استیک ریسورت» به پیروزی رسید.

او به همراه ویلت چمبرلین، مایکل جردن  و ریک بری، تنها بازیکنان تاریخ لیگ هستند که در 50 بازی نخست NBA حداقل 20 بازی با حداقل 40 امتیاز داشته‌اند. هاردن در 27 بازی متوالی لیگ بیش از 30 امتیاز برای راکتس کسب کرده است. گارد رأس هیوستون همچنین در 50 بازی نخست لیگ 658 بار برای پرتاب 3 امتیازی اقدام کرده است که از این جهت در مکان هفتم تاریخ لیگ قرار دارد.

در بازی دیگری که در نیویورک و در سالن برکلی سنتر منطقه بروکلین برگزار شد، تیم بروکلین نتس از میهمان خود میلواکی باکس شکست خورد. جیانیس آنتتوکنمپو 30 امتیاز، 9 پاس گل و 15 ریباند برای باکس داشت.

بیل کلینتون، رئیس جمهور پیشین آمریکا در بین تماشاگران این بازی بود.

بروکلین، پرجمعیت‌ترین منطقه نیویورک است که به خاطر وجود کلیساهای فراوان به سرزمین کلیساها شهرت دارد.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

دنور 103 – دیترویت 129
آتلانتا 137 – واشنگتن 129
میلواکی 113 – بروکلین 94
ایندیانا 109 – نیواورلینز 107
هیوستون 118 – فینیکس 110
سان آنتونیو 112 – ساکرامنتو 127

در پایان بازی‌های امروز، میلواکی باکس با 39 پیروزی و 13 شکست در صدر کنفرانس شرق و گلدن استیت نیز با 37 پیروزی و 15 شکست در صدر کنفرانس غرب قرار دارند. لیکرز تیم دهم کنفرانس غرب است.

/

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت