بیست و هشتمین برد هیوستون با درخشش جیمز هاردن

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۱/۶ ۱۶:۱۷:۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

بیست و هشتمین برد هیوستون با درخشش جیمز هاردن

تهران- ایرنا- چند ستاره در لیگ NBA نتیجه بازی ها را تعیین می کنند و برگ برنده تیم هایشان هستند. یکی از این ستاره ها جیمز هاردن است که برای هیوستون همه کار می کند. با درخشش او این تیم برابر تورنتو به برتری رسید.

به گزارش ایرنا، رقابت های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا بامداد امروز با 10 مسابقه برگزار شد که در جریان این دیدارها تیم هایی چون میامی، هیوستون و لس آنجلس کلیپرز برابر حریفان خود به برتری رسیدند. 
در این مسابقات هیوستون راکتز بازهم با درخشش جیمز هاردن به بیست و هشتمین بردش در این فصل رسید. این تیم در برابر تورنتو با نتیجه 121 بر 119 به برتری رسید و هاردن 37 امتیاز، 2 ریباند 7 پاس منجر به گل ثبت کرد و بهترین بازیکن بود. کاوی لئونارد هم که به عنوان یکی از بازیکنان آل استار انتخاب شده 32 امتیاز، 7 ریباند و 5 پاس منجربه گل ثبت کرد و بهترین بازیکن تورنتو نام گرفت. 
در دیگر مسابقه لس آنجلس کلیپرز در مصاف با شیکاگو بولز 106 بر 101 به برتری رسید. لو ویلیامز که از روی نیمکت برای کلیپرز به میدان رفت با کسب 31 امتیازف 10 ریباند و 10 پاس منجربه گل بهترین بازیکن میدان شد و اولین تریپل دبلش در این فصل را نیز ثبت کرد. 
در دیگر دیدارهای برگزار شده میامی هیت با نتیجه 100 بر 94 کلیولند را شکست داد، ساکرامنتو 99 بر 96 ممفیس را مغلوب کرد، دالاس با نتیجه 106 بر 101 برابر تورنتو به برتری رسید و یوتا جاز 106 بر 102 مینه سوتا را برد.
خبر جالبی که در جریان دیدارهای برگزار شده در NBA منتشر شد درباره کایری ایروینگ ستاره تیم بوستون سلتیک بود. او که در بوستون عملکرد بسیار خوبی دارد اما به نظر می رسد که دست تنها است و به همین دلیل صحبت هایی درباره احتمال خروجش از این تیم شنیده می شود. 
با این حال هیچ کس نمی داند که ایروینگ چه فکری در سرش دارد. نکته جالب توجه این بود که بازیکنان کلیولند که هم بازی های سابق این ستاره به حساب می آیند در چند گفت و گو از این بازیکن صحبت کرده اند و همگی تاکید داشته اند که کایری ایروینگ غیرقابل پیش بینی ترین بازیکن است و هیچ کس نمی تواند متوجه شود که چه تصمیمی دارد. 
خبر دیگر نیز درباره استفان کری ستاره گلدن استیت است که امروز به مسابقه پرتاب سه امتیازی آل استار NBA دعوت شده است. او که جزو ترکیب تیم آل استار کنفرانس شرق نیز قرار دارد در مسابقه شوت سه امتیازی نیز شرکت خواهد کرد. 
نتایج دیگر دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
واشنگتن 95 – اورلاندو 91
نیویورک 99 – بروکلین 109
شارلوت 99 – میلواکی 108 
فینیکس 96 – دنور 132Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت