گرگان به دنبال خروج از دور باخت در آبادان

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ ۲۰:۱۴:۱۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

گرگان به دنبال خروج از دور باخت در آبادان

تیم بسکتبال شهرداری گرگان بعد از ۳ باخت پیاپی، این هفته به دنبال شکست نفت آبادان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ نیم فصل نخست لیگ برتر بسکتبال ایران فردا با استراحت پتروشیمی بندرامام پایان می‌یابد. پتروشیمی که نیم فصل نخست را بدون باخت تمام کرد، قهرمان نیم فصل به شمار می‌رود.
 
تیم شهرداری گرگان سه باخت پیاپی مقابل شیمیدر تهران، پتروشیمی بندرامام و ذوب آهن اصفهان داشته و این هفته جلسه‌ای برای بررسی این شکست‌ها با حضور کادرفنی و هیئت مدیره باشگاه برگزار شد. گرگانی‌ها این هفته مهمان نفت آبادان هستند و در صورت شکست دوباره، نیم فصل نخست را با چهار باخت تمام می‌کنند.
 
نفت آبادان هم دو شکست مقابل شیمیدر تهران و پتروشیمی بندرامام داشته است. این هفته صحبت‌هایی درباره احتمال جذب بازیکن خارجی هم با کمک منطقه آزاد اروند در آبادان مطرح شد که گفته می‌شود احتمال این اتفاق بسیار ناچیز است و خبری از بازیکن خارجی برای نفت نیست.
 
این هفته تیم‌های نظامی نیروی زمینی و پدافند رعد دزفول در تهران به مصاف هم می‌روند. تیم دزفولی تنها تیم بدون برد لیگ به شمار می‌رود و به گفته کادرفنی این تیم،​ بازيکنان در هفته‌های اخیر بدون تمرین به مصاف حریفان رفته اند.
 
همچنين فردا آویژه صنعت پارسا مشهد میزبان شیمیدر تهران است و پگاه ایران در سالن آزادی میزبانی ذوب آهن اصفهان را برعهده دارد.
 
برنامه کامل مسابقات به این شرح است:
 
پنجشنبه ۲۰ دی

ساعت ۱۶:۰۰ نفت آبادان – شهرداری گرگان
ساعت ۱۶:۰۰ نیروی زمینی- پدافند رعد دزفول
ساعت ۱۶:۰۰ آویژه صنعت پارسا مشهد – شیمیدر تهران
ساعت ۱۸:۰۰ پگاه ایران – ذوب آهن اصفهان

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت