چطور دانشگاه بعد از چند ماه از نتایج ناراضی شد؟

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ۱۹:۲۱:۴ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

چطور دانشگاه بعد از چند ماه از نتایج ناراضی شد؟

بازیکن فصل قبل تیم بسکتبال دانشگاه آزاد با اشاره به نامه رضایت مسئولان وقت از نتایج فصل قبل این تیم گفت:​ مدیر جدید چطور بعد از چند ماه از نتایج فصل قبل اعلام نارضایتی می‌کند؟

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال، ​جرایمی را که مسئولان دانشگاه آزاد برای تیم فصل قبل در نظر گرفت،​ مورد قبول ندانسته و حکم بر پرداخت مبالغ باقیمانده قرارداد بازیکنان و کادرفنی پارسال داد. کمال جوانمرد مدیر اداره کل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد دیروز در مصاحبه‌ای تاکید کرد که "فدراسیون اجازه‌ای برای دخالت در قرارداد مابین بازیکن و میزبان پول پرداختی دانشگاه آزاد ندارد" و آیا روزی که دانشگاه آزاد از کسب مقام پنجم متضرر شد، فدراسیون برای جبران این خسارت، ​ قدمی برداشت؟

عماد سلمانی یکی از بازیکنان فصل قبل دانشگاه آزاد در این باره گفت: پیش از اینکه جوانمرد روی کار بیاید، ​مسئولانی مثل عزیزخانی و سجادی از عملکرد تیم بسکتبال دانشگاه آزاد ابراز رضایت کردند و حتی نامه‌ای نوشتند که از عملکرد تیم راضی هستند. حالا جوانمرد سه چهار ماه است که روی کار آمده و تا قبل از او حرفی از نارضایتی نبود.

وی افزود: حتی هر خبرنگاری که در سالن حضور داشت، از عملکرد تیم ما راضی بود. پارسال در شرایطی بازی می‌کردیم که بودجه تیم نصف شده بود و بازیکن خارجی هم نداشتیم.

بازیکن فصل قبل دانشگاه آزاد در پاسخ به اینکه آیا در زمان امضا قرارداد از این شرایط و جریمه‌ها به بازیکنان خبر داده بودند؟ گفت:​این موضوع را اولین بار می‌شنوم و حتی بلافاصله بعد از اتمام فصل، ​عزیزخانی معاون ورزش دانشگاه آزاد تاکید داشت که پول بازیکنان را کامل پرداخت می‌کنند.

سلمانی درباره جریمه ۱۰ درصدی چند ماه بعد از اتمام فصل گفت: آنطور که حساب می‌کنیم، ​جریمه بازیکنان ۲۰ درصد است. حالا می‌گویند، ۱۰ درصد کم شده است. ۳۰ دی قرار است هادی عامری به نمایندگی از اعضا تیم فصل قبل به جلسه دانشگاه آزاد برود. اگر لازم باشد ما هم حاضر به شرکت در این جلسه هستیم.

بازیکن تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان درباره بازگشت این تیم و نتایج این فصل گفت: اوضاع ذوب آهن بد نیست. تیم کمی جوان است که مدتی زمان می‌برد تا به نتایج مورد نظر کوهیان سرمربی تیم برسد. از طرفی ترکیب تیم دیر بسته شد و هر کدام از بازیکنان از یک باشگاه جدید آمدند. به همین دلیل مدتی طول کشید تا همدیگر را بشناسیم و به هماهنگی برسیم.
Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت