اخراج پاداش سرمربی مینه سوتا بعد از پیروزی بر لیکرز

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۹:۱۴:۲۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

اخراج پاداش سرمربی مینه سوتا بعد از پیروزی بر لیکرز

تهران- ایرنا- مینه سوتا در نبرد با لس آنجلس لیکرز با نتیجه ای قاطع به برتری رسید اما مسوولان این باشگاه سرمربی خود را کنار گذاشتند.

به گزارش ایرنا، رقابت های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا بامداد امروز دوشنبه با هفت مسابقه ادامه پیدا کرد که در جریان این دیدارها لس آنجلس لیکرز برابر مینه سوتا با نتیجه ای سنگین باخت اما اتفاق جالب اخراج سرمربی تیم مینه سوتا بعد از این دیدار بود.
مینه سوتا با بسکتبال دفاعی خود از غیبت ستاره های مصدوم لیکرز استفاده کرد و توانست 108 بر 86 حریفش را مغلوب کند اما مسوولان این باشگاه بعد از پایان رقابت تام تیبود سرمربی خود را بعد از سه سال اخراج کردند.
طبق اعلام رسمی این باشگاه رایان ساندرز دستیار او به صورت موقت هدایت مینه سوتا را در اختیار خواهد داشت تا سرمربی جدید اعلام شود. رسانه های مختلف به این خبر اشاره های زیادی داشته اند و هنوز این سوال که چرا بعد از برد سرمربی مینه سوتا اخراج شده برایشان بی جواب مانده است.
در این مسابقه کاری آنتونی بازیکن پست یک مینه سوتا در نقش یک فوق ستاره ظاهر شد و کارش را با 28 امتیاز و 18 ریباند تمام کرد. در طرف دیگر میدان و در غیاب ستاره های لیکرز به خصوص لبرون جیمز لنس استفان که از روی نیمکت برای لیکرز وارد زمین شد 14 امتیاز، 5 ریباند و 6 پاس منجربه گل ثبت کرد و بهترین بود. 
در دیگر مسابقه اوکلاهاما در شب درخشش راسل وست بروک به مصاف واشنگتن رفت و این تیم نیز شکستی سنگین را تجربه کرد. این دیدار 116 بر 98 به سود واشنگتن تمام شد. راسل وست بروک دوازدهمین تریپل دبل این فصلش را انجام داد و 22 امتیاز، 15 ریباند و 13 پاس منجربه گل ثبت کرد اما نتوانست از شکست تیمش جلوگیری کند. برای واشنگتن نیز در غیاب جان وال و دوایت هاوارد مصدوم بردلی بیل 25 امتیاز، 5 ریباند و 6 پاس منجربه گل ثبت کرد.
در دیگر دیدارهای برگزار شده شیکاگو بولز 117 بر 100 برابر بروکلین باخت و میامی هیت نیز 106 بر 82 برابر آتلانتا تن به شکست داد.
نتایج دیگر دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
اورلاندو 96 – لس آنجلس کلیپرز 106
ایندیانا 105 – تورنتو 121
شارلوت 119 – فینیکس 113Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت