ملی پوش تیم بسکتبال نفت آبادان: نباید تماشاگران محروم شوند

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۹:۱۲:۱۱ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

ملی پوش تیم بسکتبال نفت آبادان: نباید تماشاگران محروم شوند

تهران- ایرنا- سعید داورپناه که این فصل با پیراهن نفت آبادان در لیگ برتر حضور دارد، ابراز امیدواری کرد که کمیته انضباطی فدراسیون تماشاگران هیچ تیمی را از حضور در سالن محروم نکند.

ملی پوش تیم بسکتبال نفت آبادان امروز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره شرایط این تیم در آستانه هفته نهم لیگ برتر اظهار کرد: بازی بسیار دشواری در این هفته داریم. بعد از بازی قبلی تمرین ها را ادامه دادیم و تلاشمان این است که بتوانیم نقاط ضعف را از بین ببریم و در این هفته عملکرد بهتری داشته باشیم.
داورپناه با اشاره به تیم شهرداری گرگان بیان کرد: گرگانی ها تیم بسیار خوبی در این فصل دارند. بازیکنان تاثیرگذار دارند و از یک مهره خارجی خوب نیز استفاده می کنند.
بازیکن تیم بسکتبال نفت آبادان با اشاره به احتمال محرومیت تماشاگران این تیم تصریح کرد: شنیدم که قرار است تماشاگران محروم شوند اما به نظرم تصمیم درستی نیست. نباید تماشاگران را از سالن بسکتبال و از این رشته دور کرد. اکنون چند شهر ایران هستند که تماشاگر دارند و اگر محروم شوند به بسکتبال ضربه می خورد. اگر قرار به جریمه است که می توان تصمیم های دیگر گرفت.
ملی پوش تیم بسکتبال نفت افزود: اکنون بسکتبال در شهرستان های مختلف جا افتاده و تماشاگران به سالن می آیند. اما محرومیت باعث می شود که آنها دل زده بشوند. حالا یک اشتباهی در دیدار نفت و شیمیدر افتاده. چه ما، چه داور، چه تماشاگر یا تیم حریف مقصر باشیم، تماشاگران نباید محروم شوند. 
داورپناه درباره وضعیت نفت در این فصل هم گفت: دو دیدار سنگین و پیاپی داشتیم که نتیجه را واگذار کردیم. قطعا اگر بین این دو مسابقه یک دیدار سبک تر داشتیم می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم اما از شانس ما همه مسابقه های سخت پشت هم افتاد. با این حال تلاشمان این است که برابر شهرداری گرگان نتیجه مناسبی کسب کنیم. 
او در پاسخ به این سوال که شنیده شده نفت آبادان یک بازیکن خارجی جذب می کند، آیا این مساله صحت دارد؟ گفت: این موضوع به باشگاه و کادرفنی برمی گردد. چیزی که ما شنیده ایم این است که با حمایت منطقه آزاد احتمال دارد یک بازیکن خارجی بگیریم. اگر این اتفاق بیفتد قطعا شرایط تیم بهتر می شود و می توانیم در ادامه با قدرت بیشتری بازی کنیم. با شروع مرحله پلی آف تیم ها خودشان را تقویت می کنند و ما نیز باید آماده رقابت های سنگین باشیم.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت