بسکتبال حرفه اي NBA؛ پيروزي قاطع تورنتو رپترز مقابل اينديانا/ شکست لس آنجلس ليکرز برابر مينه سوتا در نبود پادشاه

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۹:۷:۱۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

خبرگزاري آريا- از سري رقابت هاي بسکتبال nba، تيم هاي اوکلاهاما سيتي تاندر و واشنگتن ويزاردز به مصاف هم رفتند که اين ديدار با نتيجه 98-116 به سود ويزاردز به پايان رسيد. 
به گزارش سرويس ورزشي آريا، برتري ويزاردز از همان کوارتر نخست آغاز شد و اين تيم با درخشش بردلي بيل موفق شد کوارتر نخست را 25-28 به سود خود به پايان برساند. کوارتر دوم را هم واشنگتن به خوبي مديريت کرد و توانست در نمايشي نزديک 25-26 به پيروزي برسد. امتياز آوري هاي پائول جرج و وستبروک هم بي فايده بود! در کوارتر سوم واشنگتن به خوبي از زير فشار تاندر خارج شد و اين تيم را تحت فشار گذاشت. نتيجه اين عمل، برتري 29-36 اين تيم در کوارتر سوم بود.
فاجعه خط حمله تاندر و دفاع مستحکم ويزاردز در کوارتر پاياني رقم خورد و اين واشنگتن بود که 19-26 برنده شد. بردلي بيل با کسب 25 امتياز ، 5 ريباند و 6 پاس منجر به گل ستاره تيمش بود. از سوي مقابل وستبروک هم با 22 امتياز، 15 ريباند و 13 پاس منجر به گل، تريپل دابل کرد اما بي فايده بود.

در ديگر بازي، اينديانا پيسرز و تورنتو رپترز به مصاف هم رفتند که اين بازي با 121 بر 105 به سود تورنتو به پايان رسيد. کوارتر اول اين ديدار بازي با برتري رپترز همراه بود و آن ها 37 بر 35 پيروز ميدان شدند. کوارتر دوم هم براي تورنتو بود و آن ها موفق شدند که 33 بر 28 پيروز ميدان شوند و نتيجه در مجموع 70-63 به سود آن ها شد. 
کوارتر سوم هم براي تورنتو بود و آنها 26 بر 21 حريف خود را شکست دادند و در مجموع 96 بر 84 از حريف خود جلو باشند. کوارتر چهارم هم با برتري تورنتو تمام شد و آن ها 25 بر 21 پيروز شدند اما در نهايت تورنتو رپترز121-105 پيروز ميدان شد.

دو تيم مينه سوتا تيمبروولوز و لس آنجلس ليکرز از سري رقابت هاي بسکتبال NBA به مصاف هم رفتند که در پايان گرگ ها با نتيجه 108-86 پيروز شدند. در کوارتر اول، مينه سوتا تيمبروولوز بازي را محکم و قدرتمند آغاز کرد. جف تيگ و اندرو ويگينز، دو ستاره گرگ ها در وقت اول بازي بودند تا آن ها با نتيجه 35-19 در کوارتر اول به پيروزي برسند. در کوارتر دوم نيز مثلث ويگينز، تاونز و تيگ به کمک ميزبان آمدند تا در اين وقت از بازي نيز با نتيجه 29-26 پيروز باشند. با شروع نيمه دوم، با بازي خوب از لنس استيونسن و بيزلي، ليکرز موفق شدند به پيروزي خفيف 19-23 در کوارتر سوم برسد. در کوارتر چهارم باز گرگ ها بودند که بازي را پس گرفتند و با بازي درخشان از کارل آنتوني تاونز با نتيجه 25-18 به پيروزي رسيدند. در پايان ميزبان با نتيجه 108-86، لس آنجلس ليکرز را شکست داد.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت