پتروشیمی رقابت جنوبی‌ها را برد

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۱۹:۳۳:۴۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ هفته هشتم لیگ برتر بسکتبال امروز با استراحت شیمیدر برگزار شد و تیم های پتروشیمی، نیروی زمینی، ذوب آهن و آویژه صنعت مشهد مقابل حریفان خود برنده شدند.
 
تیم پتروشیمی بندرامام در رقابت جنوبی‌ها با نتیجه ۶۸ بر ۶۲ مقابل نفت آبادان برنده شد. نفتی‌ها شروع بدی با نتیجه ۲۲ بر ۶ در مسابقه داشتند و تنها کوارتر پایانی را با نتیجه ۲۱ بر ۱۰ به نفع خود تمام کردند. کوارتر دوم ۱۵-۱۵ مساوی تمام شد و پتروشیمی کوارتر سوم را ۲۱ بر ۱۹ برد.

بهنام یخچالی بازیکن پتروشیمی به دلیل مصدومیت مچ پا در این مسابقه هم غایب بود و روزبه ارغوان بهترین عملکرد را برای این تیم با ۲۰ امتیاز و ۵ ریباند داشت. میثم میرزایی هم ۱۱ امتیاز و ۱۱ ریباند در این مسابقه به دست آورد.

سعید داورپناه با ۲۴ امتیاز، ۳ ریباند و ۳ پاس گل بهترین بازیکن نفت آبادان بود. 

ذوب آهن اصفهان که هفته قبل در تهران مقابل نیروی زمینی شکست خورده بود، این هفته در اصفهان ۷۴ بر ۶۹ شهرداری گرگان را برد. گرگانی ها امسال اوضاع بهتری نسبت به سال های قبل دارند، با این وجود مقابل تیم هایی مثل پتروشیمی، شیمیدر و ذوب آهن موفق نبودند.
 
عماد سلمانی با ۱۸ امتیاز و محمدرضا اکبری با ۱۶ امتیاز، ۵ ریباند و ۶ پاس گل بهترین بازیکنان ذوب آهن بودند. پری پتی یار خارجی گرگان هم با ۲۱ امتیاز، ۸ ریباند، ۶ پاس گل و ۳ توپربایی بهترین بازیکن گرگان بود.

تیم پدافند دزفول به عنوان تنها تیم بدون برد لیگ هم میزبان آویژه صنعت مشهد بود که در وقت عادی ۷۵-۷۵ با این تیم مساوی شد؛ اما در وقت اضافه ۹۱ بر ۸۵ شکست هشتم را متحمل شد. محمد فلاحت بازیکن پدافند در این بازی از آشیل پا آسیب دید.

نیروی زمینی دیگر تیم نظامی لیگ هم که هفته‌های خوبی را سپری می‌کند، این هفته با نتیجه ۷۷ بر ۶۳ پگاه ایران را شکست داد. پیام کیانی با ۲۰ امتیاز و ۱۳ ریباند بار دیگر بهترین بازیکن نیروی زمینی بود. 

گفتنی است در جدول رده بندی لیگ برتر همچنان پتروشیمی بندرامام بدون باخت صدرنشین است و پدافند دزفول بدون برد در قعر جدول رده بندی جای دارد.
Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت