چیزی را با یک شکست از دست ندادیم

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۱۹:۱۶:۲۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

چیزی را با یک شکست از دست ندادیم

بازیکن تیم بسکتبال بانوان نامی نو گفت: چیزی را با شکست مقابل نامی نو از دست ندادیم و حالا در پلی آف با نفت روبرو می‌شویم.

ساغر آجیلی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره شکست تیمش مقابل گروه بهمن تاکید کرد: هیچ چیز را از دست نداده ایم. حالا آن تیم صدرنشین می‌شود و ما در صورت شکست دادن صدرا شیراز در رده دوم جدول رده بندی جای می‌گیریم و با نفت آبادان در پلی آف روبرو می‌شویم که مشکلی نیست. انشالله پیروزی مقابل نفت به جمع چهار تیم برتر صعود می‌کنیم.

وی درباره بازی با گروه بهمن افزود: دور رفت با اختلاف ۸ امتیاز گروه بهمن را برده بودیم و تا این هفته تنها تیم بدون باخت بودیم. شاید همین موضوع باعث شد که تیم‌ها بیشتر دنبال شکست ما باشند.

آجیلی با اشاره به ضعف تیم خود در این بازی گفت: بازیکنان ما مقابل گروه بهمن در تهران خوب کار نکردند. در دفاع ضعف داشتیم و بازی خوبی هم در حمله ارائه ندادیم. از طرفی بازیکنان گروه بهمن جنگنده وارد بازی شدند و می‌خواستند برنده از این بازی خارج شوند. 

بازیکن نامی نو اصفهان همچنین با اشاره به حضور تماشاگران گروه بهمن در سالن ادامه داد: میزبانی تاثیر زیادی در بازی‌ها دارد. تماشاگران واقعا از نظر روحی و روانی در تیم تاثیر می‌گذارند. خود ما هم که در اصفهان میزبان بودیم، از حضور تماشاگران بهره بردیم. 

وی درباره شرایط بازی در اصفهان گفت: امسال با حمایت نامی نو در مسابقات حضور داریم که خیلی خوب تیم‌های بانوان را پوشش می‌دهد. خوشبختانه همه چیز تا به حال خوب بوده است.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت