نیکخواه بهرامی و حدادی برای همیشه از تیم ملی بسکتبال رفتند؟

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۱۸:۴۶:۱۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

نیکخواه بهرامی و حدادی برای همیشه از تیم ملی بسکتبال رفتند؟

خبرگزاری میزان- تیم ملی بسکتبال ایران بازی‌های حساسی را در سال آینده دارد و باید با تمام توان در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کند و با توجه به این وضعیت نمی‌توان امیدوار بود که این تیم بتواند از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در پنجره پنجم رقابت‌های بسکتبال انتخابی جام جهانی 2019 بود که حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی به دلایل مختلف از همراهی تیم ملی سر باز زدند و همین مسئله باعث شد صحبت‌های زیادی در خصوص اختلاف این 2 بازیکن با فدراسیون بسکتبال شنیده شود.

البته نیکخواه بهرامی به خاطر زندگی در آمریکا قید تیم ملی را در این برهه زمانی زده اما حدادی به دلیل مصاحبه‌هایی که سرپرست تیم ملی انجام داده بود و هچنین برخی دیگر از مسائل به حالت قهر از بازی در تیم ملی امتناع کرد.

تیم ملی بسکتبال ایران بازی‌های حساسی را در سال آینده دارد و باید با تمام توان در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کند و با توجه به این وضعیت نمی‌توان امیدوار بود که این تیم بتواند از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کند.

از سوی دیگر برخی از اهالی بسکتبال موافق دوری حدادی و نیکخواه بهرامی از تیم ملی بسکتبال هستند چرا که آنها اعتقاد دارند بازیکن‌سالاری باعث شده در چند سال اخیر بسکتبال ایران متضرر شود و لزومی ندارد نیکخواه بهرامی و حدادی به تیم ملی دعوت شوند.

آنچه مسلم است بسکتبال ایران نیازمند آرامش است. در چند سال گذشته حواشی مختلفی دامن‌گیر تیم ملی بسکتبال شده و توقعی که از فدراسیون بسکتبال می‌رود عدم مماشات با حاشیه‌سازان است.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت