درخشش وست بروک در شب برد اوکلاهاما

زمان درج: ۱۳۹۷/۹/۲۷ ۱۶:۱۵:۳۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

درخشش وست بروک در شب برد اوکلاهاما

تهران- ایرنا- رقابت های بامداد امروز (یکشنبه) لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا که با درخشش ستاره اوکلاهاما مقابل شیکاگوبولز همراه شد، تحت تاثیر یک خبر تاریخی در این لیگ قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، رقابت های صبح امروز لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا تحت تاثیر خبر جالب توجه از تیم ایندیانا بود. در جدید ترین اتفاق کلی کراسکوپ به عنوان دستیار مدیر این تیم انتخاب شد و اولین زنی نام گرفت که در لیگ NBA این سمت را برعهده گرفته است. او اولین زنی است که در تاریخ لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا این سمت را در اختیار گرفته است. 
بامداد امروز هشت مسابقه برگزار شد که در جریان این مسابقات اوکلاهاما، گلدن استیت و هیوستون برابر حریفان خود به برتری رسیدند. 
اوکلاهاما با درخشش ستاره سیری ناپذیر خود یعنی راسل وست بروک با نتیجه 121 بر 96 برابر شیکاگوبولز به برتری رسید. در این مسابقه که تحت تاثیر درگیری این بازیکن با کریس دان بازیکن شیکاگو بود، راسل وست بروک با 13 امتیاز، 11 پاس منجربه گل و 16 ریباند توانست یک تریپل دبل دیگر ثبت کند و برد تیمش را رقم بزند. پائول جورج هم با 24 امتیاز عملکرد خوبی برای این تیم داشت.
وست بروک و دان بعد از خطایی که روی بازیکن اوکلاهاما انجام شد باهم درگیر شدند که ماجرا با اضافه شدن بازیکنان دو تیم ادامه پیدا کرد اما خیلی سریع تمام شد.
در طرف مقابل لوری مارک کین با کسب 16 امتیاز و 15 ریباند عملکرد خوبی برای گاوهای شیکاگو داشت، اما دبل دبل او مانع شکست تیمش نشد.
در دیگر مسابقه گلدن استیت به مصاف ممفیس رفت و 110 بر 93 میزبانش را برد. برای گلدن استیت کلی تامسون با کسب 16 امتیاز، 3 پاس منجر به گل و 5 ریباند بهترین بازیکن بود. در کنارش استفان کری ستاره این تیم 20 امتیاز و 7 ریباند داشت و کوین دورانت نیز 23 امتیاز بدست آورد.
در طرف مقابل مارک گسول سنتر کهنه کار ممفیس برای تیمش درخشید، اما 15 امتیاز، 6 ریباند و 6 پاس منجر به گل او برای برد ممفیس کافی نبود.
فیلادلفیا که با بازگشت جیمی باتلر به ترکیبش روند شکست هایش را تمام کرده بود، پس از یک برد دوباره باخت. این تیم میزبان سن آنتونیو بود و در شب کم فروغ این ستاره که تنها 6 امتیاز آورد 123 بر 96 برابر حریفش مغلوب شد.
نتایج دیگر دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
میلواکی 107 – دیتروید 104
فینیکس 128 – نیویورک 110
یوتا 97 – هیوستون 102
ساکرامنتو 105 – مینه سوتا 132
پورتلند 131 – لس آنجلس کلیپرز 127Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت