شکست هيوستون مقابل مينسوتا با وجود درخشش هاردن/ پيروزي دلچسب لس آنجلس کليپرز برابر نيواورلينز

زمان درج: ۱۳۹۷/۹/۱۴ ۱۰:۴۷:۲۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

شکست هيوستون مقابل مينسوتا با وجود درخشش هاردن/ پيروزي دلچسب لس آنجلس کليپرز برابر نيواورلينز

خبرگزاري آريا- از سري رقابت هاي بسکتبال nba، تيم هاي مينسوتا تيمبرولوز و هيوستون راکتس به مصاف هم رفتند که اين ديدار با نتيجه 103-91 به سود مينسوتا به پايان رسيد.
به گزارش سرويس ورزشي آريا، کوارتر نخست اين ديدار، محل نمايش نزديک دو تيم بود، به گونه اي که هر دو تيم فشار دفاعي مناسبي را بر روي يکديگر ايجاد مي کردند و در حملات هم تا حدودي موفق بودند. اين کوارتر با نتيجه 24-24 به پايان رسيد. در کوارتر دوم، فشار دفاعي مناسب از سوي هيوستون، در کنار درخشش جيمز هاردن در فاز هجومي، سبب شد که شاگردان مايک دي آنتوني با نتيجه 38-24 پيروز اين کوارتر شوند.
با شروع کوارتر سوم ورق برگشت! مينسوتا با درخشش کارل آنتوني تاونز و استفاده از دفاع بي برنامه هيوستون موفق شد با نتيجه 38-20 اين کوارتر را به سود خو به پايان برساند. در کوارتر چهارم هم مينسوتا به خوبي توانست بازيکنان هجومي هيوستون را مهار کند و در طرف مقابل حملات خود را به خوبي به سرانجام برساند. اين کوارتر با نتيجه 17-9 به سود مينسوتا به پايان رسيد. جيمز هاردن با کسب 29 امتياز، 4 ريباند و 8 پاس منجر به گل، ستاره ميدان بود امانتوانست از شکست تيمش جلوگيري کند. کارل آنتوني تاونز هم با کسب 24 امتياز، 11 ريباند و 3 پاس منجر به گل در زمين مينسوتا ستاره بود.

لس آنجلس کليپرز يک پيروزي شيرين را در خانه نيواورلينز پليکانز کسب کرد. لس آنجلس کليپرز بازي را قدرتمند آغاز کرد. درخشش توبياس هريس و گاليناري، نتيجه کوارتر نخست را 29-36 به نفغ کليپرزي ها کرد. در کوارتر دوم نيز تيم برتر کليپرز بود. بازي تيمي خوب از تيم ميهمان که در راس آن لو ويليامز و هرل قرار داشتند، باعث شد تا اين کوارتر با نتيجه 36-41 به سود کليپرز خاتمه يابد.
با شروع نيمه دوم، پليکانز بهتر عمل کرد. درخشش رندل و هاليدي، نتيجه کوارتر سوم را 32-24 به نفع پليکانز تمام کرد. در کوارتر چهارم نيز بازي بسيار نزديک دنبال شد. هاليدي در يک سمت و ويليامز در طرف ديگر، باعث جذابيت اين کوارتر شدند. با وجود پيروزي 29-28 نيواورلينز پليکانز در اين کوارتر، در پايان آن ها با نتيجه 126-129 از حريف خود شکست خوردند.

در چارچوب رقابت هاي بسکتبال حرفه اي آمريکا، NBA، دو تيم تورنتو رپترز و دنور ناگتس به مصاف هم رفتند که اين بازي با نتيجه 106بر 103 به سود دنور به پايان رسيد. در کوارتر اول اين ديدار دنور با نتيجه 27 بر 24 توانست از حريف خود پيشي بگيرد و 3 امتياز پيش بيافتد. دنور اين برتري خود را در کوارتر دوم نيز افزايش داد و موفق شد که با نتيجه 32 بر 23 اين بازي  را با اختلاف 9 امتياز ببرد و در مجموع 59 بر 47 از حريف خود پيش باشد.
کوارتر سوم بازي با بازي بهتر تورنتو همراه بود و آن ها موفق شدند که با نتيجه 31 بر 27 پيروز شوند و نتيجه 86-78 به سود دنور شود. کوارتر چهارم نيز با نتيجه 25 بر 20 به سود تورنتو به پايان رسيد اما در مجموع دنور با نتيجه 106 بر 103 پيروز اين ميدان شد.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت