۲ جلسه تمرین در هفته یعنی فاجعه

زمان درج: ۱۳۹۷/۹/۱۰ ۱۷:۳۸:۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

۲ جلسه تمرین در هفته یعنی فاجعه

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نارسینا تهران با اشاره به کم تمرینی تیم خود گفت: دو جلسه تمرین یک ساعت و نیمه در هفته داریم که برای سطح سوپرلیگ فاجعه است

ندا عسگرنیا به خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره شرایط تیم خود در سوپرلیگ بانوان گفت: قول داده بودم که بازی‌های تیم ما از ابتدا جوری باشد که تلاش بازیکنان دیده شود. در هر بازی سعی می‌کنیم اشکالات تیم را بگیریم. امیدوارم این موقعیت پیش بیاید که ساعت تمرین بیشتری داشته باشیم.

وی درباره تمرینات تیم توضیح داد: در هفته فقط دو جلسه تمرین یک ساعت و نیمه داریم که به نوعی فاجعه است. سالن تمرین هم استاندارد نیست. هر چند اگر همین سالن را حداقل در هفته چهار جلسه در اختیار داشته باشیم، شرایط بهتر می‌شود.

سرمربی نارسینا تهران ادامه داد: وقتی یک ساعت و نیم فرصت تمرین داشته باشیم، نمی‌دانیم که با بازیکن پست کار کنیم یا پیرامونی. روی ضدحمله، دفاع یا چه جنبه‌ای کار کنیم؟ تا چشم بر هم می‌زنیم، ساعت تمرین تمام می‌شود. آقایان هم پشت در سالن برای سانس بعدی در می‌زنند و شرایط خوبی نیست.

عسگرنیا درباره بازی مقابل تیم گروه بهمن گفت: تفاوت نفرات تیم ما با گروه بهمن خیلی زیاد بود. بازیکنان آن‌ها باتجربه‌تر بودند و نقطه قوت آن‌ها زیر حلقه بود که در نهایت نتیجه را به نفع آن‌ها رقم زد.

وی در پاسخ به اینکه آیا با شرایط تیمش بهتر نبود که در دسته‌های پایینتر شرکت کنند؟ تاکید کرد: هنوز هم از حضور در سوپرلیگ پشیمان نیستم، چون می‌دانم با همین ترکیب می‌توانم تیمی بسازم که حریفان را اذیت کند و برای سال‌های بعد بهتر شود.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت