نخستین پیروزی گاز و پاز در سوپرلیگ!

زمان درج: ۱۳۹۷/۹/۹ ۱۵:۴۱:۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

نخستین پیروزی گاز و پاز در سوپرلیگ!

تیم‌های بسکتبال شرکت ملی گاز و پاز تهران به نخستین پیروزی در سوپرلیگ بسکتبال بانوان دست یافتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ دو تیم بدون برد سوپرلیگ بسکتبال بانوان در هفته پایانی نیم فصل به نخستین پیروزی رسیدند. تیم‌های بدون برد شرکت ملی گاز و باژوند بوشهر در سالن بسکتبال آزادی برای قطعِ نوار باخت به مصاف هم رفتند. تیم گاز شروع خوبی با نتیجه ۲۰ بر ۶ در کوارتر نخست داشت؛ اما باژوند در کوارتر دوم با برتری ۱۹ بر ۱۲ به بازی برگشت.

سه بازیکن باژوند به تدریج در نیمه دوم، پنج خطایی شدند و از بازی بیرون رفتند. به این ترتیب کار برای تیم بوشهری سختتر شد و در نهایت بازی را با نتیجه ۴۶ بر ۳۳ به گاز واگذار کرد.
 
غزال فراهانی با ۱۸ امتیاز، ۶ ریباند، ۵ پاس گل و ۳ توپربایی بهترین بازیکن گاز بود. شهناز سمیعیان با ۱۱ امتیاز، ۱۶ ریباند، ۵ پاس گل و ۳ توپربایی و فرشته کرمی با ۵ امتیاز و ۱۸ ریباند دیگر بازیکنان برتر این تیم بودند.

مریم رنجبر با ۱۲ امتیاز، ۶ ریباند، ۴ توپربایی و ۳ پاس گل بهترین امتیازآور باژوند بود.

پاز هم به پیروزی رسید

تیم پاز تهران هم که جزء تیم‌های بدون برد لیگ امسال بود، در سالن مرحوم نیکخواه بهرامی با نتیجه ۶۴ بر ۶۲ خانه بسکتبال بندرعباس را شکست داد و این تیم هم بالاخره نوار باخت را در پایان نیم فصل نخست پاره کرد. مسابقه دو تیم در وقت عادی با نتیجه ۵۳-۵۳ مساوی شد و تیم پاز در وقت اضافه با نتیجه ۱۱ بر ۹ برنده شد.

نخستین پیروزی گاز و پاز در سوپرلیگ!زهرا قیس با ۱۸ امتیاز، ۲۵ ریباند و ۷ پاس گل بهترین بازیکن پاز تهران بود. مرضیه تندرو با ۱۷ امتیاز و مرضیه فرهادی با ۱۶ امتیاز بهترین امتیازآوران تیم بندرعباس بودند.

پیروزی نفت و نامی نو

نفت آبادان در خانه دانشگاه گلستان با نتیجه ۶۳ بر ۵۷ برنده شد و نامی نو با نتیجه ۷۹ بر ۵۵ صدرا شیراز را شکست داد.

نیلوفر مفیدی با ۱۰ امتیاز و ۱۵ ریباند و مریم حبیبی زاده با ۱۳ امتیاز و ۱۳ ریباند بهترین بازیکنان گلستان بودند و فاطمه شهریاری با ۹ امتیاز، ۱۱ ریباند، ۴ توپربایی و ۵ بلاک شات موثرترین بازیکن نفت آبادان به همراه فائزه شهریاری با ۱۱ امتیاز، ۱۱ ریباند، ۶ پاس گل و ۳ بلاک شات بود.

در ترکیب تیم نامی اصفهان هم معصومه اسماعیل زاده با ۲۲ امتیاز، ۲۲ ریباند، ۷ پاس گل و ۴ توپربایی آمار چشمگیری داشت و ساغر آجیلی با ۲۵ امتیاز کار او را تکمیل کرد. زهرا حق جو با ۱۱ امتیاز و ۱۴ ریباند بهترین بازیکن صدرا مقابل نامی نو بود.
Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت