بازیکنانم شنونده خوبی نبودند

زمان درج: ۱۳۹۷/۹/۹ ۱۵:۳۷:۴۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

بازیکنانم شنونده خوبی نبودند

پوران عباسی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره شکست مقابل دانشگاه آزاد توضیح داد: بازیکنان ما خیلی با هم هماهنگ هستند؛ اما بازی خود را انجام نمی دهند و کارهایی متفاوت با تفکرات مربی انجام دادند. در کل امروز مقابل دانشگاه آزاد آنچه که باید نبودند.

وی افزود: تیم دانشگاه آزاد هم خیلی تلاش کرد. بازیکنان خوبی در اختیار گرفته بودند و از طرفی بازیکنان من اصلا شنونده های خوبی در این بازی نبودند. از هیچ کدام راضی نیستم و حتی برای مثال یک بازیکن هم در تیم نبود که خوب بازی کرده باشد.

سرمربی هیرو درباره بازیکن سابقش در تیم حریف گفت: شیدا شجاعی از اول دبستان با من کار کرده بود و سرمایه گذاری زیادی رویش انجام داده بودم. شجاعی را یک نخبه در بسکتبال می دانم و خیلی این بازیکن را دوست داشتم. او در ابتدای بازی، سبد گلی به من هدیه داد و من هم  بعد از بازی، سبد گل را به او برگرداندم چون خیلی خوب بازی کرده بود و به نظرم بهترین بازیکن حریف بود. من مانند یک فرزند به این بازیکن نگاه می کنم و بعد از بازی هم برایش آرزوی موفقیت کردم.

عباسی همچنین درباره استفاده از تینا عیسائیان بازیکن مصدوم خود گفت: به من گفته بودند که چهار هفته بعد از مصدومیت می تواند بازی کند. دلم نمی خواست از این بازیکن استفاده کنم و حتی تا سه کوارتر در ذهنم نبود. سلامتی بازیکن برایم مهمتر است. با این وجود خودش خیلی برای بازی اصرار کرد و گفت دردی ندارم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت