خوزستان نایب قهرمان مسابقات بسکتبال استعدادهای برتر کشور شد

زمان درج: ۱۳۹۷/۹/۹ ۱۵:۳۶:۵۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

خوزستان نایب قهرمان مسابقات بسکتبال استعدادهای برتر کشور شد

اهواز - ایرنا - رییس هیات بسکتبال خوزستان گفت: تیم منتخب خوزستان با وجود شایستگی تمام، به عنوان نایب قهرمانی رقابت های بسکتبال استعدادهای برتر کشور دست یافت.

شهرام پرنیاک پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقات بسکتبال المپیاد استعدادهای برتر کشور از روز چهارشنبه 30 آبان با شرکت 19 تیم از استان های مختلف کشور به میزبانی هیات بسکتبال خوزستان آغاز شد وامروز پایان یافت.
وی افزود: دیدار نهایی این رقابت ها بین تیم های خوزستان و تهران در سالن 22 بهمن اهواز برگزار شد که در نهایت نماینده تهران با نتیجه 69 بر 63 به برتری رسید و عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کرد.
رییس هیات بسکتبال خوزستان با بیان این که بسکتبالیست های خوزستانی شایسته پیروزی در دیدار پایانی بودند افزود: این نایب قهرمانی چیزی از ارزش های بچه های نوجوان خوزستانی کم نمی کند و امیدواریم در آینده بار دیگر عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم.
وی با اشاره به این که چهار تیم خوزستان، تهران، خراسان رضوی و اصفهان راهی مرحله نیمه نهایی این رقابت ها شدند افزود: دیدار رده بندی این مسابقات نیز بین تیم های اصفهان و خراسان رضوی برگزار شد که تیم اصفهان با برتری برابر حریف خود به مقام سوم رسید.
پرنیاک افزود: تیم خوزستان در این رقابت ها تمام حریفان خود را با شکست بدرقه کرد و با قدرت به دیدار نهایی راه یافت، این تیم در مرحله مقدماتی تیم های مرکزی، قزوین، اردبیل و البرز را از پیش رو برداشت و در مراحل بعد تیم های گلستان و خراسان رضوی را شکست داد و به مرحله فینال رسید.
به گزارش ایرنا مسابقات استعدادهای برتر ورزشی به دستور وزارت ورزش و جوانان در 68 رشته ورزشی ویژه پسران و دختران در مناطق مختلف کشور در حال برگزاری است.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت