پيروزي خانگي ميلواکي برابر دنور/ شکست اينديانا مقابل هيوستون/ برد لس آنجلس برابر آتلانتا با درخشش پادشاه

زمان درج: ۱۳۹۷/۸/۲۲ ۱:۳۴:۵۴ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

پيروزي خانگي ميلواکي برابر دنور/ شکست اينديانا مقابل هيوستون/ برد لس آنجلس برابر آتلانتا با درخشش پادشاه

خبرگزاري آريا- در چارچوب رقابت هاي بسکتبال حرفه اي آمريکا، NBA، دو تيم ميلواکي باکس و دنور ناگتس به مصاف هم رفتند که اين بازي با نتيجه 121 بر 114 به سود ميلواکي به پايان رسيد.
به گزارش سرويس ورزشي آريا، در کوارتر اول اين ديدار پاياپاي و نزديک به هم دنبال شد و در آخر اين دنور بود که موفق شد 35 بر 33 حريف خود را ببرد. در کوارتر دوم اما ميلواکي بهتر کار کرد و با نتيجه 30 بر 24 دنور را شکست داد و بازي در مجموع 63 بر 59 به سود آن ها دنبال شد.
کوارتر سوم به سود ميلواکي طي شد و ميلواکي با نتيجه 36 بر 29 اين کوارتر را پيروز شد و نتيجه به عدد 99 بر 88 به سود آنها رسيد. کوارتر چهارم هم با پيروزي 26 بر 22 دنور تمام شد تا ميلواکي موفق شود 121 بر 114 حريفش را شکست دهد.

دو تيم هيوستون راکتس و اينديانا پيسرز به ميزباني راکتس به مصاف هم رفتند. در پايان اين تيم هيوستون بود که با نتيجه 115-103 پيروز ميدان شد. کوارتر اول براي ميزبان بسيار خوب آغاز شد آن ها توانستند با استفاده از نفوذ هاي هاردن و عملکرد خوب کاپلا در حمله 12 امتياز پيش بيوفتند اما رفته رفته پيسرزي ها به ثبات خوبي در حمله رسيدند و توانستند با به ثمر رساندن اقدام هاي سه امتيازي خودشان ضمن جبران اختلاف بازي را پيش بيوفتند اما باز هم اين کريس پال بود که در چند ثانيه مانده به پايان کوارتر با يک بازربيتر سه امتيازي نتيجه را به 32-31 به سود ميزبان در پايان کوارتر اول تغيير داد. کوارتر دوم اما براي راکتس بسيار عالي پيش رفت و درخشش جيمز هاردن و هماهنگي او با کاپلا در حملات و همچنين امتياز آوري هاي کريس پال باعث شد اين تيم کاملا برتري خودش را به تيم ميهمان ديکته کند و اين کوارتر را هم مانند کوارتر اول پس از يک بازر بيتر از کريس پال با نتيجه 44-23 به سود خودش به پايان برساند.
کوارتر سوم براي پيسرز خوب آغاز شد و آن ها تا حدي در حال کم کردن اختلاف بودند اما ادامه درخشش هاردن براي راکتس اجازه رقم زدن اتفاق عجيبي به بازيکنان ميهمان نداد تا اين کوارتر با نتيجه 26-27 به سود پيسرز به پايان برسد. کوارتر چهارم با حاشيه امنيت خوبي که راکتس براي خودش ساخته بود آغاز شد و آن ها با تمرکز بر روي پرتاب هاي سه امتيازي در امتياز گيري در اين کوارتر ناموفق بودند. پرتاب هاي سه امتيازي پيسرز هم موفقيت خاصي نداشت تا اين کوارتر پس از به پايان رسيدن با نتيجه 13-22 به سود ميهمان با اولين برد راکتس در خانه در اين فصل همراه باشد.

از سري رقابت هاي بسکتبالnba، تيم هاي لس آنجلس ليکرز و آتلانتا هاوکس به مصاف هم رفتند که اين ديدار با نتيجه 107-106 به سود ليکرز به پايان رسيد. کوارتر نخست اين ديدار را ليکرز بهتر آغاز کرد و توانست با حمايت هواداران خودي و عملکرد مطلوب جيمز، با نتيجه 28-22 پيروز شود. در کوارتر دوم ليکرز، بهم ريخته و از هم گسيخته بازي کرد. آتلانتا از اين فرصت به خوبي استفاده کرد و اين کوارتر با نتيجه 24-31 به سود هاوکس به پايان رسيد. در کوارتر سوم ليکرز آنقدر خوب کارکرد که کسي فکر اين را نمي کرد در ثانيه هاي پاياني اين تيم در آستانه ديدار باشد. عملکرد خوب کوزما و لبران جيمز باعث شد تا ليکرز با نتجيه 32-22 پيروز شود.  در کوارتر پاياني، حملات نا موفق ليکرز و بازي خوب هاوکس سبب شد تا اين تيم به خوبي به بازي برگردد و با نتيجه 98-102 از ليکرز پيش بيفتد. ليکرز با نمايش درخشان جيمز توانست اختلاف را به يک امتياز برساند و در ثانيه هاي پاياني در حالي که نتيجه 105-106 به سود آتلانتا بود لبران جيمز پس از از دست دادن پنالتي در يک کش و قوس صاحب توپ شد و با يک دانک زيبا نتيجه را 107-106 کرد. ثانيه هاي پاياني هم با دفاع جانانه ليکرز همراه بود تا اين تيم به پيروزي برسد. لبران جيمز با کسب 26امتياز، 7ريباند و 4 پاس منجر به گل ستاره ميدان بود.

پورتلند تريل بليزرز، با ارائه يک بازي تيمي زيبا موفق شد تا با نتيجه 100-94، بوستون سلتيکس را از پيش رو بردارد. پورتلند بازي بهتري را ارائه داد. ستاره آن ها در کوارتر اول، يوسف نورکيچ بود که زير سبد را به تصاحب خود درآورده بود. کايري اروينگ و جيسون تيتم نيز دو بازيکن شاخص بوستوني ها در اين وقت از بازي بودند. ليلارد در وقت نخست، تمرکز خود را بر روي پخش کردن توپ گذاشته بود و در روند امتيازگيري مانند قبل نبود. کوارتر نخست با نتيجه 26-21 به سود پورتلند تريل بليزرز خاتمه يافت. در کوارتر دوم، پورتلند بهتر از قبل بازي کرد. پرتاب هاي سه امتيازي کري و ارائه يک بازي خوب از نيمکت، پورتلند را تيم هماهنگ تر ميدان نشان مي داد. کوارتر دوم با نتيجه  28-16 به پايان رسيد.
با شروع نيمه دوم، بوستوني ها کمي به خود آمدند. در اتفاقي عجيب، جيسون تيتم 4 پرتاب سه امتيازي متوالي را در اين کوارتر وارد سبد کرد تا روحيه بسياري به هم تيمي هايش تزريق کند. کايري و هورفورد نيز به خوبي نقش خود را ايفا کردند. وقت سوم بازي با نتيجه 29-33 به سود سلتيکس به سرانجام رسيد. در کوارتر چهارم نيز، اين سبز و سفيد پوشان بودند که بازي بهتري را ارائه مي دادند اما اختلافي که در نيمه اول بازي افتاده بود، جبران نشد. نيمکت بوستون و در راس آن ها مارکوس موريس در کوارتر چهارم درخشيد. از آن طرف نورکيچ و آمينو اجازه نمي دادند تا سلتيکس از پورتلند پيشي بگيرد. سر انجام اين بازي با نتيجه 100-94 به سود پورتلند تريل بليزرز به انتها رسيد.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت