واکنش آوانسیان به رای کمیته انضباطی: نمی‌خواهم به مشکلات بسکتبال اضافه کنم

زمان درج: ۱۳۹۷/۸/۱۵ ۱۲:۳۹:۲۱ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

واکنش آوانسیان به رای کمیته انضباطی: نمی‌خواهم به مشکلات بسکتبال اضافه کنم

عضو ایرانی کنفدراسیون بسکتبال آسیا با انتقاد از شرایط فدراسیون گفت: نمی‌خواهد مشکلی دیگر به مشکلات زیاد فدراسیون بسکتبال ایران اضافه کند.

هروس آوانسیان در گفت و گو با ایسنا، درباره حکم نهایی کمیته انضباطی درباره شکایت او از مهران شاهین‌طبع اظهار کرد: من رای کمیته را دیدم و به نظرم کمیته انضباطی درباره مواردی صحبت کرده که اصلا ارتباطی به این کمیته ندارد. اینکه من برای داوران بازی‌های آسیایی کانال تلگرام راه‌اندازی کرده‌ام چه ارتباطی به کمیته انضباطی دارد؟ من همان زمان هم گفتم که اگر قرار است آن کاری که دوست دارند را انجام دهند کمیته برگزار نشود اما گفتند که نه و در جلسه قرار است همه چیز بررسی شود و حالا نتیجه اینطور بوده‌است.

عضو ایرانی کنفدراسیون بسکتبال آسیا ادامه داد: کمیته انضباطی برای بررسی شکایت من بوده اما به چیز دیگری پرداخته شده و نتیجه دیگری داشته‌است. خب گفته‌اند دیگر نباید کانال تلگرامی داشته باشد. من اکنون هم کانال دارم که فعال است. چه کار می‌خواهند بکنند؟ من داوری که مورد نظر فدراسیون بوده را به بازی‌های آسیایی اعزام نکردم. این موضوع به فدراسیون ارتباطی ندارد چه برسد به کمیته انضباطی.

داور بین‌المللی پیشین بسکتبال ایران ادامه داد: من وکیل گرفته‌ام و او یکسری کارها را انجام می‌دهد و منتظر هستم ببینم شرایط چطور می‌شود اما از جایی که دیدم فدراسیون به دنبال صحت ماجرا نیست و علاقه‌ای به شفاف‌سازی ندارد تصمیم گرفتم دیگر باری بر دوش فدراسیون نباشم. شرایط به سمتی است که همکاری‌ام با فیبا آسیا بیشتر می‌شود و شاید در ایران نمانم و به همین دلیل دوست ندارم من مشکلی دیگر به مشکلات زیاد فدراسیون اضافه کنم.

آوانسیان افزود: بسکتبال ایران از هر نظر در سراشیبی قرار دارد و هیچ‌کدام از وعده‌ و وعیدهای قبل از انتخاب شدن آقای طباطبایی عملی نشده‌است. تمام وعده‌های رئیس جدید در حد حرف ماند. اکنون داوران، لیگ،‌ وضعیت اقتصادی،‌ مدیریت تیم‌های ملی، سرپرست تیم ملی و وضعیت فدراسیون مشکل دارد. انتصاب‌های درون فدراسیون مشکل‌ دارد و ملی‌پوشان هم شرایط خوبی ندارند. با این شرایط نمی‌خواهم مشکلی دیگر به بسکتبال ایران اضافه شود و دوستان هرطور که دوست دارند فدراسیون را اداره کنند.

او در پایان گفت: برخی تلاش می‌کنند هروس را حذف کنند اما نه تنها موفق نشدند بلکه من کار خودم را با شرایط بهتری ادامه دادم. از دوستانی که در مسابقات حضور داشتند شرایط و جایگاه من را در فیبا آسیا بپرسید. وقتی وضعیت اینطور است چرا من مشکلی جدید بسازم؟

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت