نماینده قم در لیگ دسته دوم بسکتبال جوانگرایی می‌کند

زمان درج: ۱۳۹۷/۸/۱۵ ۱۲:۳۳:۵۹ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

نماینده قم در لیگ دسته دوم بسکتبال جوانگرایی می‌کند

قم - سرمربی تیم بسکتبال مهتاب قم تاکید کرد: نماینده قم در لیگ دسته دوم بسکتبال جوانگرایی می‌کند.

سعید صفر پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیم مهتاب قم امسال همانند سال گذشته در لیگ دسته دوم کشور شرکت می‌کند و تاکنون ۳ سه بازی تدارکاتی انجام داده است که حاصل آن ۳ پیروزی برابر تیم‌هایی از داخل و خارج استان بوده است.

وی افزود: بازیکنان تیم مهتاب قم مشخص شده‌اند اما فهرست ۱۵ نفره تیم هنوز کامل نشده و جای خالی برای تکمیل شدن بازیکنان در نظر گرفته‌ایم تا در نیم فصل بستگی به شرایط مالی تیم بازیکن غیر بومی جذب کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال مهتاب قم گفت: در حال حاضر در مرحله آماده سازی و انجام بازی‌های تدارکاتی هستیم و بازیکنان سال گذشته در حد ۹۰ درصد، حفظ شده‌اند و بازیکنان بومی بیشتری در این فصل در ترکیب مهتاب به میدان می‌روند که این، فرصتی بیشتر در اختیار بسکتبالیست‌های جوان قم قرار می‌دهد.

صفر پور بیان داشت: نکته جالب در مورد تیم مهتاب این است که بازیکنان جوان شامل متولدین سال‌های ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۱ جزء  بازیکنان اصلی تیم مهتاب هستند و روند جوانگرایی از فصل قبل شروع شد و این فصل تیمی باتجربه‌تر نسبت به فصل گذشته در اختیار داریم.

وی عنوان کرد: صادق سلیمی پور به عنوان مربی در تیم مهتاب قم حضور دارد و سید شهاب الدین دخیلی به عنوان آنالیزور و سید مجتبی چهل اخترانی به عنوان سرپرست دیگر اعضای کادر فنی تیم مهتاب قم در لیگ دسته دوم بسکتبال هستند.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت