پيروزي لس آنجلس ليکرز برابر پورتلند با کمک پادشاه/ برد هيوستون مقابل شيکاگو با بازگشت هاردن

زمان درج: ۱۳۹۷/۸/۱۴ ۱۱:۴۰:۵۹ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

خبرگزاري آريا- در چارچوب رقابت هاي بسکتبال حرفه اي آمريکا، NBA، دو تيم سن آنتونيو اسپرز و نيواورلينز پليکانز به مصاف هم رفتند که اين بازي با نتيجه 109 بر 95 به سود اسپرز به پايان رسيد.
به گزارش سرويس ورزشي آريا، در کوارتر اول اين ديدار اسپرز با نتيجه 24 بر 17 توانست از حريف خود پيشي بگيرد و هفت امتياز پيش بيافتد. سن آنتونيو اين برتري خود را در کوارتر دوم نيز حفظ کرد و موفق شد که با نتيجه 34 بر 22 اين بازي را با اختلاف 12 امتياز ببرد و در مجموع 58 بر 39 از حريف خود پيشي بگيرد. کوارتر سوم اما همه چيز مساوي و برابر بود و دو تيم بازي نزديک و پاياپايي را به نمايش گذاشتند و در آخر نيز به تساوي 29 رسيدند تا امتياز دو تيم در مجموع 87 بر 68 به سود اسپرز باشد. کوارتر چهارم اما با برتري 27 بر 22 پليکانز همراه بود و آنها موفق شدند که اختلاف را کم کنند اما بي فايده بود و بازي در نهايت با نتيجه 109 بر 95 به سود اسپرز به پايان رسيد.

لس آنجلس ليکرز کاري ارزشمند انجام داد و با نتيجه 110-114، ديمين ليلارد و دوستان را از پيش رو برداشت. بازي در نيمه اول بسيار نزديک دنبال شد. در اوايل کوارتر نخست، لبران جيمز دخالت زيادي در روند بازي نداشت و بازيکناني چون کايل کوزما و براندان اينگرام نقش بيش تري در زمين داشتند. در اواخر کوارتر نخست، پادشاه خودنمايي بيش تري کرد. مثلث ليلارد، مک کالم و نورکيچ نيز در وقت نخست، وظيفه امتياز گيري را براي پورتلد بر عهده داشتند. کوارتر اول با نتيجه 29-28 به سود پورتلند خاتمه يافت. کوارتر دوم نوبت به خودمان نمايي راجان راندو و کايل کوزما رسيد. اين دو بازيکن در دقايق نخست کوارتر دوم، نقش پر رنگي در بازي زرد و بنفش پوشان ايفا کردند. جيمز نيز مانند قبل، در اواخر کوارتر دوم روند امتيازگيري خود را شروع کرد. کالينز و ترنر، دو بازيکن شاخص پورتلند در کوارتر دوم بودند. اين کوارتر با نتيجه 28-28 به پايان رسيد.
با شروع نيمه دوم، طوفان پادشاه و يارانش در کوارتر سوم آغاز شد. تمام بازيکنان ليکرز از جيمز تا هارت در اين وقت، نقش خود را به خوبي ايفا کردند. پورتلند در اين کوارتر بسيار سراسيمه بازي کرد و ترن اور هاي پياپي باعث شد تا اين وقت با نتيجه قاطع 16-32،به سود ليکرز تمام شود. در کوارتر چهارم، پورتلند به فکر بازگشت بود که در پايان به سرانجامي نرسيد. ديمين ليلارد، ستاره بي چون و چراي اين کوارتر بود اما درخشش او نيز براي بازگشت کافي نبود تا دومين شکست خانگي پورتلند در اين فصل رقم بخورد.

تيم بسکتبال اينديانا پيروز موفق شد در ديداري نزديک در خانه با نتيجه 102-101 برابر حريف خود بوستون سلتيکس به برتري برسد و به رده سوم جدول کنفرانس شرق صعود کند. بوستون در زمين حريف بازي را بسيار خوب و مسلط آغاز کرد و موفق شد خيلي زود از حريف خود پيش افتد. بازي هجومي اين تيم و درخشش اروينگ زير سبد پيسرز باعث شد تا اين تيم بتواند در تايم اول به برتري 28-18 برسد. با آغاز تايم دوم اما اينديانا مسلط به روند بازي شد. وضعيت بهتر در دفاع به اين تيم اجازه داد تا در حمله نيز عملکرد بهتري داشته باشد و بتواند با پيروزي 27-17 بازي را به تساوي بکشاند.
با آغاز نيمه دوم شاهد بازي بسيار زيبا و برابري بوديم. هر دو تيم بازي هجومي را دستور کار خود قرار دادند و شاهد رد و بدل شدن امتيازات زيادي بوديم. کوارتري که در پايان با برتري 27-27 به پايان رسيد. در کوارتر حساس پاياني نيز شاهد بازي بسيار زيبا و جذابي بوديم و که تا آخرين لحظات هر دو تيم شانس پيروزي را داشتند اما اين پيسرز بود که با درخشش اولاديپو موفق شد با برتري 30-29 پيروز تايم آخر و بازي شود.

تيم هاي شيکاگو بولز و هيوستون راکتس به مصاف هم رفتند که اين ديدار با نتيجه 88-96 به سود هيوستون به پايان رسيد. در کوارتر اول اين ديدار اين تيم شيکاگو بود که با درخشش زک لاوين موفق شد با نتيجه 28-27 به پيروزي برسد. اين کوارتر بازي درگيرانه اي را از هردو تيم شاهد بوديم. در کواتر دوم هم هيوستون نتوانست بازي خود را به حريف ديکته کند و بازهم با نتيجه 28-27 شکست خورد! تا با دو اختلاف امتياز راهي رختکن شود. کواتر سوم نقطه عطف ديدار براي هيوستون بود؛ جايي که شاگردان مايک دي آنتوني با درخشش هاردن در حمله و دفاع تيمي خوب موفق شدند 7-21 پيروز شوند و 10 اختلاف امتيازي را ايجاد کنند. در نهايت و در کوارتر چهارم اين شيکاگو بود که توانست 25-21 به برتري برسد اما اين برتري براي پيروز شدن کافي نبود. جيمز هاردن با کسب 25 امتياز، 1 ريباند و 7 پاس منجر به گل ستاره ميدان بود. هاردن در سه ديدار قبلي راکتس به علت مصدوميت حاضر نبود.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت