ایندیانا ترمز پیروزی‌های بوستون در NBA را کشید

زمان درج: ۱۳۹۷/۸/۱۴ ۱۱:۲۰:۲۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

رقابت‌های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا با هشت مسابقه ادامه پیدا کرد.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های لیگ NBA، تیم ایندیانا موفق شد درخانه در سالن بنکرلایف فیلد هاوس با نتیجه نزدیک ۱۰۲ بر ۱۰۱ بوستون سلتیکس را شکست دهد. ویکتور اولادیپو در آخرین ثانیه های بازی ( ۳.۴ ثانیه مانده به پایان ) با پرتاب سه امتیازی موفق خود باعث پیروزی ایندیانا شد. عملکرد اولادیپو در بازی دیشب گامی دیگر برای تبدیل شدن تدریجی این بازیکن به یک فوق ستاره جدید در ایندیاناپلیس بود. ایندیانا در ۲۹.۲ ثانیه مانده به پایان بازی، با نتیجه ۱۰۱ بر ۹۷ از حریف خود عقب بود که ویکتور اولادیپو گارد آل استاری، با گرفتن دو پرتاب پنالتی و گل کردن آن ها و یک توپ ربایی از گوردن هیووارد و در ادامه با یک شوت سه امتیازی موفق تیمش را به بازی برگرداند و به ۴ پیروزی متوالی بوستون پایان داد.

ویکتور اولادیپو ۲۴ امتیاز و ۱۲ ریباند کسب کرد و از روی نیمکت دامنتس سابونیس با ۱۲ امتیاز، ۹ ریباند و ۵ پاس منجر به گل در ۲۷ دقیقه و تریکی ایوانز با ۱۷ امتیاز به کسب ششمین پیروزی ایندیانا کمک کردند. برای بوستون هم کایری آیروینگ ۱۸ امتیاز، ۶ ریباند و ۴ شوت سه امتیازی موفق و مارکوس موریس از روی نیمکت ۲۳ امتیاز، ۶ ریباند و ۴ شوت سه امتیازی موفق کسب کردند اما نتوانستند باعث چهارمین پیروزی متوالی بوستون در بنکرلایف فیلد هاوس شوند.

در دیگر بازی مهم برگزار شده پورتلند در خانه در سالن مودا سنتر با نتیجه ۱۱۴ بر ۱۱۰ مغلوب میهمان خود لس آنجلس لیکرز شد. لبرون جیمز ۲۸ امتیاز، ۵ ریباند و ۷ پاس منجر به گل در ۳۱ دقیقه و رجون روندو از روی نمیکت با ۱۷ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۶ پاس منجر به گل در ۲۶ دقیقه کمک زیادی به پیروزی خارج از خانه لیکرز کردند. لیکرز کوارتر سوم را با ۱۷ امتیاز اختلاف به پایان برد و در شروع کوارتر چهارم اختلاف را به ۲۰ امتیاز افزایش داد، اما ۷ بار لو دادن توپ در ادامه کوارتر چهارم، پورتلند را در امتیازات به لیکرز بسیار نزدیک کرد، با این وجود  لیکرز در انتها به خاطر اشتباهات کوارتر چهارمش، بازی را از دست نداد. دمین لیلارد و سی جی مک کام هر دو ۳۰ امتیاز در ۳۶ دقیقه کردند تا بک کورت پورتلند باز هم بهترین عملکرد را  داشته باشند. یوسف نورکیچ سنتر پورتلند هم با ۱۴ امتیاز و ۱۳ ریباند، دبل دبل کرد.

خبر جدید درباره تیم لیکرز این است که تایسون چندلر سنتر تیم فینیکس سانز در روز های آتی به تیم لس آنجلس لیکرز اضافه خواهد شد. جزئیات این انتقال هنوز از سمت باشگاه فینیکس رسانه‌ای نشده است. لوک والتون سرمربی لیکرز، از پاسخ دادن به سوال خبرنگاران در رابطه با انتقال چندلر به این باشگاه سر باز زد ولی استاتس سرمربی پورتلند به دلیل آن که در سال ۲۰۱۱ سرمربی چندلر در تیم دالاس بود، به تمجید از این سنتر با تجربه در کنفرانس خبری بعد از بازی پرداخت.

  در یکی دیگر از بازی های مهم شب گذشته تیم سن آنتونیو اسپرز در خانه با نتیجه ۱۰۹ بر ۹۵ نیواورلینز پلیکانز را شکست داد. لامارکوس آلدریج ۲۲ امتیاز و ۱۲ ریباند در ۴۰ دقیقه و دمار دروزان ۲۶ امتیاز و ۴ پاس منجر به گل در ۳۸ دقیقه کسب کردند. دمار دروزان موفق شد در ۷ بازی از ۸ بازی ابتدایی این فصل برای سن آنتونیو حداقل ۲۵ امتیاز کسب کند تا در کنار جورج ژروین که در فصل ۷۹-۱۹۷۸ این کار را برای سن آنتونیو انجام داده بود، قرار گیرد.

برای نیو اورلینز نیکولا میروتیچ ۲۶ امتیاز و ۱۶ ریباند و جرو هالیدی ۲۹ امتیاز و ۸ پاس منجر به گل ثبت کردند ولی مانع از شکست تیمشان نشدند. نیو اورلینز پنجمین شکست متوالی خود را درحالی تجربه کرد که ۴ بازی ابتدایی فصل را با پیروزی پشت سر گذاشته بود و در پایان ۱۶ بار توپ را لو داده بود. گرک پاویچ سرمربی سن آنتونیو باز هم با تاکتیک های خاص دفاعی خود باعث شد نیو اورلینز در پایان کوارتر اول فقط ۱۷ امتیاز و در پایان نیمه اول فقط ۳۹ امتیاز کسب، که ضعیف ترین آمار امتیاز گیری این فصل برای نیواورلینز بود.

برای مثال در فصل گذشته کمترین امتیاز کسب شده در یک کوارتر برای نیو اورلینز ۱۸ امتیاز ( مقابل یوتا جاز )، و در یک نیمه ۴۵ امتیاز ( مقابل دنور ) بود. ضمن اینکه سن آنتونیو با تاکتیک های دفاعی پاپاویچ تنها تیمی در این فصل است که امتیازات نیواورلینز را درپایان یک بازی زیر ۱۰۰ نگه داشت.

نتایج سایر رقابت های شب گذشته در ان بی ای به شرح زیر است:

فیلادلفیا سونتی سیکسرز ۱۰۹ – دیترویت پیستونز ۹۹

شارلوت هورنتس ۱۲۶ – کلیولند کاوالیرز ۹۴

آتلانتا هاوکس ۱۲۳ – میامی هیت ۱۱۸

شیکاگو بولز ۸۸ – هیوستون راکتز ۹۶

دنور ناگتس ۱۰۳ – یوتا جاز ۸۸


Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت