دو بسکتبالیست نامدار فیلیپین برابر ایران بازی می‌کنند

زمان درج: ۱۳۹۷/۸/۱۴ ۱۱:۶:۲۱ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

دو بسکتبالیست نامدار فیلیپین برابر ایران بازی می‌کنند

تهران- ایرنا- تیم ملی بسکتبال فیلیپین برای دیدار با ایران در پنجره پنجم انتخابی جام‌جهانی 2019 چین، برنامه‌‌ریزی ویژه‌ای دارد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، تیم ملی ایران در پنجره پنجم انتخابی جام‌جهانی بسکتبال باید روزهای 9 و 12 آذر به ترتیب با استرالیا و فیلیپین بازی کند. ملی‌پوشان ابتدا راهی استرالیا می‌شوند و سپس در مانیل به مصاف فیلیپینی خواهند رفت که برای دیدار با ایران برنامه‌ریزی ویژه‌ای دارد. 
طبق اعلام فدراسیون جهانی، فیلیپین در دیدار برابر ایران از دو بازیکن نام‌آشنای خود یعنی جیسون کاسترو و گرگ اسلایدر استفاده می‌کند.
کاسترو که بهترین بازیکن پست یک آسیا در سال 2015 شد بعد از درگیری‌های تیم ملی کشورش با بازیکنان استرالیا محروم شد که این محرومیت قبل از دیدار با ایران تمام خواهد شد و او می‌تواند در این مسابقه حساس تیمش را همراهی کند. کاسترو نیز برای حضور در تیم ملی فیلیپین اعلام آمادگی کرده است. 
در کنار او اسلایدر بازیکن پست پنج فیلیپین هم که در پنجره قبلی آسیب دیده بود، با بدست آوردن سلامتی‌اش تصمیم گرفته وارد تیم ملی شود و در خانه بازی کند. او قرار است در پنجره پنجم به میدان بیاید و برابر قزاقستان و ایران مسابقه بدهد.
تیم ملی بسکتبال ایران در پنجره چهارم انتخابی جام جهانی 2019 چین برابر ژاپن باخت و حالا کارش برای کسب سهمیه جام جهانی دشوار شده است. به نظر می‌رسد کار تیم ملی با برنامه‌ریزی قوی فیلیپین و ژاپن برای جهانی شدن دشوارتر شده‌ است.
جام جهانی بسکتبال 2019 شهریور سال 98 به میزبانی چین برگزار می شود. Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت