غیبت برخی داوران در سمینار با هماهنگی ما بود

زمان درج: ۱۳۹۷/۸/۱۳ ۱۱:۴۵:۴۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

غیبت برخی داوران در سمینار با هماهنگی ما بود

رئیس کمیته داوران فدراسیون بسکتبال در پاسخ به ناراحتی برخی داوران از غیبت چند داور لیگ برتری در سمینار پیش از فصل گفت: خود ما به برخی داوران گفتیم که در سمینار شرکت نکنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ برخی داوران حاضر در لیگ برتر بسکتبال در سمینار داوران پیش از فصل حضور نداشتند، ورژ آبکاریان رئیس کمیته داوران و مسابقات فدراسیون بسکتبال درباره این داوران توضیح داد: کمیته داوران به بعضی داوران با توجه به اطلاعاتی که از شرایط فیزیکی و دانش آن‌ها داشت، تماس گرفت و به دلیل محدودیت تعداد نفرات به آن‌ها گفتیم که در سمینار شرکت نکنند.

وی افزود: تعدادی از داوران به دلایل موجه غایب بودند و دوشنبه قبل از آن‌ها تست گرفتیم. چند داور هم بدون اطلاع قبلی در سمینار شرکت نکردند که از این داوران در لیگ برتر استفاده نمی‌کنیم.

در حالی که قوانین مربوط به منع به کارگیری بازنشستگان ورزشی در دو ماه اخیر به یکی از موضوعات داغ ورزش ایران تبدیل شده است، رئیس کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال درباره بازنشستگی خود گفت: رویه‌ای برای برخی پست‌ها وجود دارد که مورد نیاز مدیریت فدراسیون‌ها هستند. ما به طور تمام وقت نمی‌توانیم در فدراسیون کار کنیم، ساعات کاری به ۱۴ ساعت در هفته تقلیل می‌یابد و یک سوم حقوق سابق را دریافت می‌کنم.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت