جمشیدی: همیشه با جان و دل بازی می‌کنم

زمان درج: ۱۳۹۷/۸/۱۳ ۱۰:۱۵:۵۹ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

جمشیدی: همیشه با جان و دل بازی می‌کنم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ محمد جمشیدی بعد از پیروزی شیمیدر مقابل نیروی زمینی در هفته دوم لیگ برتر بسکتبال در جمع خبرنگاران گفت: به نظرم مصدومیت وحید دلیرزهان کمی به تیم ضربه زد، ولی خوشبختانه مهدی کامرانی را جذب کردیم. تیم از بازی قبلی بهتر بازی می‌کند.

او ادامه داد: شيميدر یک باشگاه کاملا حرفه‌ای است. به جز بحث اینکه ۵۰ درصد مبالغ قرارداد را قبل از شروع مسابقات پرداخت کردند، همه چیز دیگر سر جای خود قرار دارد. مسائلی که شاید فقط در یک باشگاه دیگر مثل پتروشیمی انجام دهند.

ملی پوش شیمیدر درباره ترکیب بازیکنان این تیم و حضور مهدی کامرانی در شیمیدر گفت: کامرانی بازیکن خوب و پخته‌ای است و از ما تجربه بیشتری دارد. جو خیلی خوبی بین بازیکنان تیم ما حاکم است و تمرینات خوبی داریم. خوشبختانه همه چیز در تیم، خوب پیش می‌رود.

از نظر اسپانسر ضعیفتر می‌شویم

جمشیدی درباره کم بودن تعداد مدعیان در این فصل تاکید کرد: علاوه بر شیمیدر و پتروشیمی، تیم نفت آبادان هم امسال خوب است. تقریبا همان تیمی که دو سال قبل، زمان حضورم در پتروشیمی مقابل ما در فینال بازی کرد.

بازیکن شیمیدر تاکید کرد: حقیقت ماجرا این است که در واقع سه تیم خوب در لیگ داریم. گرگان هم البته در صورت جذب دو بازیکن خارجی می‌تواند در حد مدعیان باشد. با این وجود به تدریج بسکتبال ما از لحاظ تیمی فقیر می‌شود و از نظر اسپانسر‌ها ضعیفتر می‌شویم.

پوشیدن پیراهن تیم ملی افتخار است

جمشیدی: همیشه با جان و دل بازی می‌کنماو در پاسخ به سوالی درباره تیم ملی گفت: فعلا همراه شیمیدر هستم و هیچ اطلاعی از تیم ملی ندارم.

جمشیدی در پاسخ به اینکه بعد از مسابقات ملی به عملکرد بعضی بازیکنان از جمله خودش ایراد گرفتند؛ اما در باشگاه شرایط دیگری دارند، گفت: هر جایی به من اعتماد شود و بتوانم عملکرد خودم را به اجرا بگذارم، کارم را به بهترین نحو انجام می‌دهم. در تیم ملی با جان و دل بازی می‌کنم و در باشگاه هم دقیقا همینطور است.

ملی پوش بسکتبال درباره اینکه در باشگاه راحتتر بازی می‌کنند؟ افزود: تیم ملی که مسلما مربوط به کشور آدم است و پیراهنش افتخار دارد. هر کاری که از دستمان بر بیاید، انجام می‌دهیم. هر چند که شرایط تیم ملی فرق دارد. بالاخره ترافیک بازیکن هست.

دلیل عملکردم را در جاکارتا نمی‌دانم

او همچنین درباره بازی‌های آسیایی گفت: فکر می‌کنم، چون فقط مسابقات جاکارتا را تلویزیون نشان داد، چنین قضاوتی می‌شود که عملکردم در تیم ملی و باشگاه فرق دارد. وگرنه در تورنمنت چین و اردوی صربستان، بازی‌های خیلی خوبی انجام داده بودم. شاید فقط یک بازی جاکارتا این اتفاق افتاد که آمارم پایین بود. خودم هم دلیلش را نمی‌دانم، قبل از بازی‌های جاکارتا همیشه عملکرد خوبی داشتم.

جمشیدی در پاسخ به اینکه حدس‌هایی وجود دارد که حضور صمد نیکخواه در تیم ملی، برخی بازیکنان را تحت تاثیر قرار می‌دهد، توضیح داد: صمد نیکخواه بهرامی الگوی ما بوده است. این مسائل نیست، چه کسی می‌تواند به توانایی‌های صمد شک کند؟ خود من هم او را دوست دارم و با هم دوست هستیم. به هر حال صمد هم بازیکن است و بازی خود را انجام می‌دهد. اتفاقا در بازی‌های خوبی که انجام دادم، صمد هم بود و دلیل خوب بازی نکردنم قطعا این نیست.

بازیکن پتروشیمی همچنین درباره امتناع از همراهی پتروشیمی در جام باشگاه‌های آسیا گفت: من تا جلسه آخر هم با پتروشیمی تمرین کردم و قرار بود با این تیم به جام باشگاه‌های آسیا بروم. مشکل این بود که سفری به دلایل خانوادگی در پیش داشتم که پاسپورتم در سفارت آن کشور بود و به من تحویل ندادند. عوامل فدراسیون هم در جریان بودند. با این وجود دوست داشتم به پتروشیمی کمک کنم. خوشحالم که در نهایت به قهرمانی رسیدند. Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت