سرمربی بسکتبال شهرداری گرگان: مستحق نبودیم اما بردیم

زمان درج: ۱۳۹۷/۸/۱۲ ۱۵:۵۲:۴۲ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

سرمربی بسکتبال شهرداری گرگان: مستحق نبودیم اما بردیم

سرمربی شهرداری گرگان گفت: در شبی که بازی خوبی ارائه ندادیم، پیروز میدان شدیم.

حمیدرضا کلاسنگیانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی تیمش مقابل آویژه صنعت پارسا در هفته دوم لیگ برتر بسکتبال اظهارکرد: در کوارتر نخست با اختلاف فاحشی از حریف عقب افتادیم، اما به آرامی توانستیم نتیجه را جبران کنیم و حتی از حریف در امتیازگیری پیشی بگیریم.

وی افزود: از معدود تیم‌هایی در ایران بودیم که خیلی زود تمرینات‌مان را آغاز کردیم، اما متاسفانه بازی تدارکاتی نداشتیم و همین موضوع برای‌مان دردسرساز شد. روبرو شدن با بحران‌های این‌چنینی را پیش‌بینی کرده بودیم. خدا را شکر می‌کنم در شبی که تیم‌مان بازی خوبی ارائه نداد، توانستیم پیروزی میدان باشیم.

سرمربی شهردای گرگان در خصوص تیم آویژه‌صنعت پارسا مشهد عنوان کرد: پارسا تیم خیلی خوبی است و یقین دارم که در مشهد یقه خیلی از تیم‌ها را خواهدگرفت. امیدوارم شهرداری گرگان هفته‌به‌هفته شرایط بهتری پیدا کند و نتایج خوبی کسب کند.

کلاسنگیانی در خصوص آمادگی جسمانی و هماهنگی تیمش خاطرنشان کرد: تمرینات پیش فصل خیلی خوبی داشتیم و بازیکنان‌مان از نظر فنی در شرایط ایده‌آلی قرار دارند، اما به علت عدم برگزاری دیدار تدارکاتی و استراحت در هفته نخست، در این دیدار به مشکل خوردیم.

وی با اشاره به عملکرد داور مسابقه تصریح کرد: قضاوت مسابقه شرایط متعادلی داشت، نه به این خاطر که برنده این دیدار شدیم، بلکه اشتباهات داوری در همه جا رخ می‌دهد و جزئی از بازی است.

سرمربی شهرداری گرگان در رابطه با ادامه روند تیمش در لیگ برتر بسکتبال افزود: با اضافه‌شدن بازیکن خارجی که قرار است به زودی به تیم بپیوندد، قطعا هفته‌ به‌ هفته بهتر خواهیم‌شد و بازی‌های خوبی از شهرداری گرگان خواهید دید.


Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت