هنوز هم می‌توانم بهترین باشم

زمان درج: ۱۳۹۷/۸/۱۲ ۱۵:۴۶:۴۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

هنوز هم می‌توانم بهترین باشم

بازیکن تیم بسکتبال بانوان هیرو با اشاره به دو سال دوری از ایران گفت: زمان بازگشت به ایران کمی اضافه وزن داشتم؛ اما دوباره به شرایط عادی برگشتم و به نظرم هنوز می‌توانم بهترین باشم.

تینا عیسائیان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره دو سال غیبت در سوپرلیگ بسکتبال ایران توضیح داد: به خاطر پدر و مادرم باید به خارج از کشور می‌رفتم. در این مدت هر دو فوت کردند و بار دیگر به ایران بازگشتم.
 
او درباره تمرینات خود در این مدت گفت: در مدتی که ایران نبودم، همراه با تیم ارامنه آمریکا تمرین می‌کردم. هر چند در هیچ مسابقه‌ای شرکت نکردم؛ اما تمرینات بدنسازی داشتم.
 
وزنم بالا رفته بود

عیسائیان همچنین درباره شرایط فیزیکی خود تاکید کرد: کمی وزنم در زمان بازگشت به ایران بالا رفته بود که با تمرین دوباره به شرایط قبل بازگشتم. اعتقاد دارم هنوز هم می‌توانم بهترین باشم و خوشحالم که دوباره بازی می‌کنم.

بازیکن تیم هیرو تهران درباره ناراحتی عده‌ای از حضور او در تیم ملی بعد از دو سال دوری گفت: به نظرم هر بازیکنی در هر شرایطی بهترین باشد، مشکلی برای بازی او وجود ندارد. بسکتبالیست حرفه‌ای در هر شرایطی باید بازی کند و مهم این است که توانایی کسب امتیاز داشته باشد و خوب بازی کند.

او درباره بازی برای تیم هیرو گفت: خیلی از پیوستن به تیم هیرو خوشحالم. بازیکنان و اسپانسر خوبی دارد. پوران عباسی هم با توجه به اینکه سال‌ها با او کار کرده بودم، لطف خاصی به من دارد.
 
دوست داریم ۱۰۰ امتیازی شویم

عیسائیان ادامه داد: بازی این هفته مقابل شرکت ملی گاز آسان بود و ما هم خیلی خوب بازی کردیم. دوست داریم در اکثر مسابقات با بیش از ۱۰۰ امتیاز برنده شویم و در پنج دقیقه آخر برای رسیدن به این امتیاز تلاش کردیم.

بازیکن هیرو درباره جذب نکردن بازیکنان خارجی در شرایط فعلی گفت: فعلا هیچ تیمی بازیکن خارجی جذب نکرده است؛ اما شاید بعضی تیم‌ها اواخر لیگ به دنبال بازیکن خارجی بروند. به هر حال من مثل همیشه جنگنده خواهم بود و تلاش می‌کنم بهترین بازی خود را انجام دهم.
Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت