ما رقابت سختی با این تیم در فینال کاپ آسیا داشتیم. ایرانی ها چالش‌های بی‌نظیری از خود ارائه می‌کنند

زمان درج: ۱۳۹۷/۸/۶ ۹:۱۴:۲۷ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

ما رقابت سختی با این تیم در فینال کاپ آسیا داشتیم. ایرانی ها چالش‌های بی‌نظیری از خود ارائه می‌کنند

سرمربی تیم ملی بسکتبال استرالیا گفت: بازیکنان تیم ملی ایران، چالش‌های بی‌نظیری از خود ارائه می‌کنند که برای انتخاب ملی پوشان استرالیا برای مقابله با ایران در ذهن ما باقی مانده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی بسکتبال ایران در روز نهم آذر ماه و از مسابقات انتخابی جام جهانی 2019 چین به مصاف تیم ملی استرالیا می‌رود. سایت فدراسیون جهانی بسکتبال، فیبا از این بازی به عنوان یکی از مهمترین دیدارهای تیم ملی استرالیا که در واقع تکرار فینال کاپ آسیا در سال 2017 است، یاد می‌کند. فینال کاپ آسیا با نتیجه 79 بر 56 به سود استرالیا تمام شد.

آندری لمانیس، سرمربی 49 ساله تیم ملی استرالیا در مورد رویارویی با ایران اظهار داشت: من می‌دانم که همه بازیکنان تیم ملی استرالیا منتظر بازی با ایران هستند. ما رقابت سختی با این تیم در فینال کاپ آسیا داشتیم. آنها چالش‌های بی‌نظیری از خود ارائه می‌کنند که برای انتخاب ملی پوشان استرالیا برای مقابله با ایران در ذهن ما باقی مانده است.

حریف بعدی تیم ملی استرالیا، تیم قطر است که برای زنده نگه داشتن امیدهای خود تلاش می‌کند. استرالیا برای صعود به جام جهانی 2019 به تنها یک پیروزی دیگر نیاز دارد. هر دو مسابقه تیم ملی استرالیا برابر ایران و قطر در سالن «مارگارت کورت آره‌نا» شهر ملبورن برگزار می‌شود که گنجایش 7500 تماشاگر را دارد. این مجموعه ورزشی چند منظوره در سال 1987 با هزینه 180 میلیون دلار ساخته شده است.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت