قدرتنمایی بی‌فرجام پادشاه

زمان درج: ۱۳۹۷/۷/۲۹ ۱۵:۲۵:۱۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

قدرتنمایی بی‌فرجام پادشاه

ز که سال ۲۰۱۶ توانست تیم «کلیولند» را به اولین قهرمانی خود در لیگ بسکتبال آمریکا برساند، حالا با پیوستن به لس‌آنجلس لیکرز برای اولین بار در طول دوران فعالیت حرفه‌ای خود در یک تیم از کنفرانس شرق بسکتبال آمریکا به میدان می‌رود.

به گزارش خبرورزشی، لبرون جیمز ستاره بسکتبال آمریکا، اولین بازی خود را با تیم جدیدش لس‌آنجلس لیکرز انجام داد و در این بازی توانست ۲۶ امتیاز برای تیمش کسب کند. با وجود درخشش لبرون، این تیم پورتلند ترایال بلیزرز بود که توانست لس‌آنجلس لیکرز را شکست دهد و به برد ۱۲۸-۱۱۹ در روز اول فصل جدید بازی‌های NBA برسد. 
جیمز که سابقه چهار مرتبه انتخاب به عنوان ارزشمندترین بازیکن لیگ بسکتبال آمریکا را در کارنامه دارد با امتیازاتی که در این بازی به دست آورد خود را در رده دوم از نظر بهترین امتیازگیری بین بازیکنانی که اولین بار برای لیکرز در تاریخ این باشگاه به میدان رفته‌اند، قرار داد، ضمن اینکه او ۱۲ ریباند و ۶ پاس هم در این بازی داشت.

قدرتنمایی بی‌فرجام پادشاه
دامیان لیلارد، ۲۸ امتیاز برای پورتلند کسب کرد و نیک استاسکاس در اولین بازی خود برای پورتلند ۲۴ امتیاز به دست آورد که در طول فعالیت حرفه‌ای این بازیکن، چنین آماری سابقه نداشته است. 
این شانزدهمین برد متوالی پورتلند مقابل لیکرز، قهرمان ۱۶ دوره مسابقات NBA بود، آماری که از سال ۲۰۱۳ شروع شده و لس‌آنجلس لیکرز هنوز نتوانسته طلسم آن را بشکند. 
جیمز که سال ۲۰۱۶ توانست تیم «کلیولند» را به اولین قهرمانی خود در لیگ بسکتبال آمریکا برساند، حالا با پیوستن به لس‌آنجلس لیکرز برای اولین بار در طول دوران فعالیت حرفه‌ای خود در یک تیم از کنفرانس شرق بسکتبال آمریکا به میدان می‌رود. او سابقه بازی در تیم میامی هیت را نیز دارد و در واقع بعد از اینکه دوران بسکتبال خود را با تیم کلیولند کاوالیرز شروع کرد، به تیم میامی پیوست و بعد از آن دوباره به کلیولند برگشت و با این تیم قهرمان شد و حالا نیز بازی در لس‌آنجلس را تجربه می‌کند. 
این فوق‌ستاره ۳۳ ساله، تابستان گذشته قراردادی چهار ساله را با تیم لس‌آنجلس به امضا رساند که به موجب آن طبق گزارش‌ها رقمی در حدود ۱۵۴ میلیون دلار در این چهار سال دریافت خواهد کرد.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت