وقتی مدیر تیم‌های ملی بسکتبال شام دادن به بازیکنان را افتخار می‌داند!

زمان درج: ۱۳۹۷/۷/۱۷ ۱۲:۴۸:۱۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

مدیر تیم‌های ملی بسکتبال در صحبت‌های خود شام دادن به بازیکنان تیم ملی و هتل رزرو کردن را افتخار دانسته و به نوعی آنها را قدرنشناس معرفی کرده است!

به گزارش ذاکرنیوز، مدیر تیم‌های ملی بسکتبال که انتقادهای زیادی نسبت به عملکرد وی وجود دارد بیشتر در سفرها در کنار تیم ملی حضور دارد، در مصاحبه‌ای در مورد انتقاد بازیکنان نسبت به وضعیت اردو‌ها واکنشی نشان داده است که نه در شان جایگاه مدیر تیم‌های ملی است نه بسکتبال ایران.

قاسمی در مورد اینکه بازیکنان از وضعیت سفر به چین انتقاد کرده‌اند، گفته است: «نمی‌خواهم مدیران قبلی را زیر سوال ببرم و برای آقای مشحون هم احترام زیادی قائلم؛ اما گویا برخی بازیکنان یادشان رفته که در خوابگاه فدراسیون با کمترین امکانات می ماندند؟ الان برای آنها هتل المپیک را رزرو می‌کنیم و هر روز ۳۰۰ هزار تومان برای اقامت و ارائه بهترین خدمات و غذاها می‌دهیم.»

شاید قاسمی به دلیل اینکه ارتباطی با تیم‌های ملی نداشته است، از همه چیز بی خبر و این موضوعات را مطرح می‌کند، اما باید به اطلاع وی رسانده شود که در زمان بائرمن نیز ملی پوشان در هتل المپیک می‌ماندند و این موضوع مربوط به دوره فعلی نمی‌شود.

 

مدیر تیم‌های ملی همچنین در بخش دیگری این موضوع را مطرح کرده که «اینکه بازیکن ساعت ۸:۳۰ در هواپیما غذا می خورد و ساعت ۹:۳۰ در فرودگاه توکیو می گوید، گرسنه ام، عجیب نیست؟! یادشان رفته که ساعت ۱۱ شب برای دومین بار شام را در «مک دونالد» خوردند؟ قبلا در سفرهای بین المللی اینطور بوده یا اینکه برخی شب‌ها به بازیکنان شام هم نمی دادند؟

این صحبت‌ها را می‌توان توهین آشکار به ملی پوشان بسکتبال دانست که 6 ماه تمام در اردو بوده‌اند و با کمترین توقع برای اعتلای پرچم ایران تلاش کرده‌اند.

شاید قاسمی از جایگاهی که در آن قرار گرفته اطلاعی ندارد و ظاهرا از فیزیک بازیکنان بی اطلاع است.چطور بازیکنی که بیش از 2 متر قد دارد می‌تواند با غذایی که در هواپیما می‌دهند، سیر شود؟ آیا شام دادن به بازیکنان آن هم در فرودگاه افتخار بزرگی برای مدیر تیم‌های ملی یا فدراسیون بسکتبال است؟

آیا برای بازیکنی که 6 ماه در اردوی شبانه روزی است و هیچ حقوقی هم دریافت نمی‌کند، شام دادن به وی باید همراه با منت باشد؟

به نظر می‌رسد فدراسیون بسکتبال و در راس آن رامین طباطبایی برای باید فکری به حال مدیریت تیم‌های بسکتبال بکند. قاسمی در 7، 8 ماه گذشته بیشتر همراه تیم‌ملی بزرگسالان بوده تا تیم‌های دیگر، اما با این صحبت‌ها رابطه خود با ملی پوشان در این مدت را هم نمایان کرد.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت