برگزاری مجمع انتخابات هیأت بسکتبال سمنان با حضور رئیس فدراسیون

زمان درج: ۱۳۹۷/۷/۱۷ ۱۲:۴۶:۵۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

برگزاری مجمع انتخابات هیأت بسکتبال سمنان با حضور رئیس فدراسیون

رئیس هیأت بسکتبال استان سمنان گفت: مجمع انتخابات هیأت بسکتبال استان 25 مهرماه با حضور رئیس فدراسیون برگزار می‌شود.

حمید گرامیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان در تشریح برنامه‌های هیأت بسکتبال استان سمنان، اظهار کرد: مجمع انتخابات هیأت بسکتبال استان 25 مهرماه ساعت 16:30 دقیقه با حضور رئیس فدراسیون برگزار می‌شود.

رئیس هیأت بسکتبال استان سمنان با بیان اینکه کاندید انتخابات هیأت بسکتبال استان است، گفت: وضع زیرساخت‌های بسکتبال استان سمنان مانند قبل نامناسب است و هنوز تغییری در این رابطه به وجود نیامد.

برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی در هفته تربیت بدنی

گرامیان در آستانه هفته تربیت بدنی و ورزش از برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی به مناسبت این هفته در شهرستان‌های استان سمنان خبر داد و تصریح کرد: هر شهرستانی برنامه‌های خاصی در این هفته دارد که روتین اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مسابقات هفته تربت بدنی در بخش مردان و بانوان در تمام شهرستان‌های استان سمنان برگزار می‌شود، اضافه کرد: این مسابقات ساختار دوستانه دارد و در این بین، برگزاری مسابقات بسکتبال سه به سه مردان را در نظر داریم.

رئیس هیأت بسکتبال استان سمنان با بیان اینکه مسابقات کشوری به پایان رسیده است، تصریح کرد: هیچ مسابقه‌ای پیش رو نداریم که تیم اعزام کنیم و انتخابات هیأت بسکتبال استان باید برگزار شود تا هر کسی سکان هدایت این هیأت را برعهده گرفت، برنامه‌ریزی لازم را برای چهار سال آینده انجام دهد.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت