پیروزی مردان بسکتبال با ویلچر ایران برابر تایلند

زمان درج: ۱۳۹۷/۷/۱۷ ۱۲:۳۴:۳۴ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

پیروزی مردان بسکتبال با ویلچر ایران برابر تایلند

تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان ایران در دیدار برابر تیم تایلند با نتیجه ۸۹ بر ۵۶ پیروز شد.

 

در ادامه بازیهای پاراآسیایی 2018، تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان ایران از ساعت ۱۰ صبح به وقت تهران به مصاف تیم تایلند رفت و ۸۹ بر ۵۶ پیروز شد.

شاگردان دستیار در کوارتر نخست این دیدار توانستند ۲۵ بر ۱۱ حریف خود را شکست دهند و با اختلاف امتیاز ایجاد شده حاشیه امنیتی را برای تیم ایجاد کردند.

ملی پوشان بسکتبال با ویلچر کشورمان کوارتر دوم را طوفانی آغاز کردند و با مهار بازیکنان تیم حریف اجازه ورود به سمت زمین خود را ندادند و این کوارتر را هم با امتیاز ۱۸ بر ۸ پیروز شدند تا در نهایت ۴۳ بر ۱۹ از حریف پیش افتند.

در کوارتر سوم تیم تایلند عملکرد بهتری نسبت به شاگردان دستیار داشت و توانست ۱۴ بر ۹ پیش افتد. تیم تایلند در ادامه توانست این اختلاف امتیاز را حفظ کند و ۱۹ بر ۱۳ جلو باشد.

تیم تایلند در این کوارتر عملکرد بهتری داشت اما صحبت های دستیار سرمربی تیم ملی کشورمان در کنار زمین توانست موثر باشد و اختلاف امتیاز به عدد ۲ برسد. در نهایت این کوارتر با نتیجه ۲۶ بر ۲۳ به سود تایلند تمام شد و در مجموع سه کوارتر تیم ایران ۶۶ بر ۴۵ از حریف خود پیش بود.

در کوارتر چهارم این شاگردان دستیار بودند که بازی را در دست گرفتند و مانند نیمه نخست این بازی اختلاف امتیاز را با تیم حریف افزایش دادند.

تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان کشورمان در نهایت موفق شد با نتیجه ۸۹ بر ۵۶ تیم تایلند را شکست دهد.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت