رئیس هیئت بسکتبال گلستان: شهرداری گرگان با ترکیبی متفاوت در لیگ برتر حاضر می‌شود

زمان درج: ۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۷:۳۸:۳۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

رئیس هیئت بسکتبال گلستان: شهرداری گرگان با ترکیبی متفاوت در لیگ برتر حاضر می‌شود

رئیس هیئت بسکتبال استان گلستان گفت: ۲ بازکن ملی پوش قرار بود به تیم بسکتبال شهرداری گرگان بپیوندند اما به علت شرایط جوی و دیر آمدن این بازیکنان به گرگان و پیشنهاد ۲ برابری یکی دیگر از تیم‌ها، این ۲ بازیکن ملی‌پوش را از دست دادیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، اسدالله کبیر در حاشیه صحن علنی شورای شهر گرگان با تاکید بر اهمیت حمایت از تیم بسکتبال شهرداری اظهار داشت: تیم بسکتبال شهرداری گرگان با 2 بازیکن ملی‌پوش به توافق رسیده بود که این 2 بازیکن برای عقد قرداد راهی استان شدند اما به علت بدی آب وهوا پرواز آن‌ها کنسل شد و قرارداد امضا نشد.

رئیس هیئت بسکتبال استان گلستان تاکید کرد: تیم بسکتبال شهرداری از تیرماه تمرینات خود را آغاز کرده و در حال حاضر شرایط خوبی داریم و از نظر آمادگی شرایط خوبی داریم.

کبیر خاطرنشان کرد: با دو بازیکن ملی پوش به نتیجه رسیده بودیم و قرار بود قبل از بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا با ما قرارداد ببندند اما به علت شرایط جوی این سفر انجام نشد و با پتروشیمی به بازی‌های آسیایی رفتند و خوب هم بازی کردند و در راه بازگشت پیشنهاد بیشتر از ما به آنها داده شد و آنها پذیرفتند.

رئیس هیئت بسکتبال استان گلستان افزود: روز دوشنبه در فدراسیون بسکتبال جلسه‌ای در این زمینه است که ما این مسئله را پیگیری می‌کنیم تا حق تیم ضایع نشود.

وی تصریح کرد: تدابیری اندیشه‌ایم که تیم با کیفیت متفاوت از سال‌های گذشته به میدان بفرستیم تا مردم هم که انتظار نماینده‌ای شایسته را دارند را هم برآورده کنیم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت