با انجام قرعه‌کشی لیگ برتر بسکتبال ایران، سه نماینده خوزستان حریفان خود در مرحله گروهی شناختند.

زمان درج: ۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۷:۲۵:۱۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

با انجام قرعه‌کشی لیگ برتر بسکتبال ایران، سه نماینده خوزستان حریفان خود در مرحله گروهی شناختند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، لیگ برتر بسکتبال کشور امروز قرعه‌کشی شد و تیم‌ها حریفان خود را در مرحله گروهی این رقابت‌ها شناختند.

بر همین اساس، یه نماینده خوزستان که پیش از این برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده بودند، در هفته نخست به مصاف نمایندگانی از اصفهان، مشهد و تهران خواهند رفت.

تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام که به تازگی عنوان قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا را به دست آورده، روز پنجشنبه سوم آبان‌ماه در سالن اندیشه هرک بعثت ماهشهر از آویژه صنعت پارسا مشهد پذیرایی خواهد کرد.

تیم پالایش نفت آبادان نیز که فصل گذشته عنوانی بهتر از چهارمی لیگ برتر را کسب نکرد، در نخستین دیدار از لیگ جدید به اصفهان خواهد رفت تا در مقابل تیم باشگاه قدیمی اما جدیدالورود ذوب‌آهن قرار گیرد.

تقابل قطب‌های قدیم و جدید بسکتبال ایران در هفته نخست در نوع خود می‌تواند جالب توجه باشد.

دیگر نماینده استان خوزستان در این رقابت‌ها، پدافند رعد دزفول است که در هفته نخست در خانه از پگاه تهران میزبانی خواهد کرد.

پدافند رعد فصل گذشته در اهواز و با عنوان استان خوزستان در این رقابت‌ها حاضر بود و در نهایت نتواست از مرحله گروهی صعود کند، باید دید که این تیم با توجه به حضور در دزفول و استفاده از بازیکنان تحت پرچم، در میان مدعیان حرفی برای گفتن خواهد اشت یا خیر.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت