سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر بانوان: افغانستان تیم یکپارچه و بهتری از کامبوج است

زمان درج: ۱۳۹۷/۷/۱۵ ۱۶:۵۹:۲۲ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر بانوان: افغانستان تیم یکپارچه و بهتری از کامبوج است

آذر همایون فر پس از پیروزی تیم ملی بسکتبال باویلچر بانوان ایران برابر کامبوج و صعود به دور دوم رقابت‌ها گفت: بعد از اختلاف امتیاز برابر کامبوج به سایر ورزشکاران نیز فرصت بازی دادم و حاصل آن پیروزی تیم ملی ایران شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به جاکارتا، آذر همایون پور، سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر بانوان ایران با اشاره به سطح پایین بازی تیم کامبوج اظهار کرد: با این تیم در رقابت‌های کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک و هم‌چنین تورنمنت تایلند رقابت کرده بودیم و این تیم را با اختلاف زیادی شکست داده بودیم؛ در این مسابقه نیز پیش‌بینی می‌کردیم کامبوج را شکست دهیم.

او افزود: در این مسابقه به سایر ورزشکاران فرصت بازی دادیم و ترکیبی که می‌خواهیم در بازی مقابل افغانستان استفاده کنیم را محک زدیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر بانوان درباره استفاده از همه بازیکنانش گفت: معمولا در ابتدای بازی فشار بازی زیاد است تا رقیبان به شناخت کافی از یکدیگر دست یابند و وقتی متوجه شدند با چه سیستمی بازی می‌کنند و فاصله امتیاز زیاد شد از فرصت استفاده می‌کنند که ما هم از این فرصت استفاده کردیم.

وی درباره رقابت‌های دور دوم اظهار کرد: دو تیم صدرنشین دو گروه یعنی چین و ژاپن به صورت مستقیم به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا می‌کنند اما تیم‌های دوم و سوم هر گروه شانس مجددی دارند تا به صورت ضربدری رقابت کنند تا فرصت دوباره‌ای به تیم‌های سوم داده شود که با این شرایط تیم ما روز سه‌شنبه با افغانستان رقابت می کنیم و تایلند به مصاف کامبوج می‌رود.

همایون‌پور درباره تیم افغانستان گفت: با این تیم پیش از این بازی کرده‌ایم و پیروز شده‌ایم. در این بازی هم امیدواریم پیروز شویم.


Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت