مسابقات بسکتبال جام رمضان در قم برگزار می‌شود

زمان درج: ۱۳۹۲/۴/۲۹ ۹:۴۶:۱۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

مسابقات بسکتبال جام رمضان در قم برگزار می‌شود

دبیر هیئت بسکتبال استان قم گفت: رقابت‌های بسکتبال قهرمانی جام رمضان با حضور تیم‌های استانی در مبارک رمضان در قم برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: مسابقات بسکتبال جام رمضان در قم برگزار می‌شود

محسن نادری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: در سال جاری برنامه‌های متعددی برای توسعه بیش از پیش بسکتبال قم داریم و قصد ما این است که از رکودی که در حدود یک سال اخیر بر بسکتبال قم حاکم شده خارج شویم.

وی ادامه داد: البته این رکود به این معنی نیست که ما کاری در بسکتبال قم نکرده‌ایم بلکه از نگاه مردم به دلیل اینکه ما در لیگ‌های برتر و دسته اول باشگاه‌های کشور در فصل قبل حضور نداشتیم، تصور این است که این اتفاق افتاده در حالی که ما اعزام‌های مختلفی انجام داده‌ایم.

دبیر هیئت بسکتبال استان قم ابراز داشت: قم در بسکتبال کشور سابقه خوبی دارم و بسکتبال قم با تیم‌هایی با نام‌های متعدد در سال‌های اخیر در مسابقات لیگ‌های دسته اول و برتر باشگاه‌های کشور حضور داشته و موفقیت‌های خوبی کسب کرده‌ است.

وی یاد آور شد: نتایج خوبی که تیم بسکتبال راه و ترابری قم در نخستین سال حضور خود در رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور کسب کرد، کمی انتظارات و توقع مردم را از این رشته ورزشی بالا برد و به همین خاطر الان مردم می‌خواهند ما بار دیگر بسکتبال را به آن دوران بازگردانیم.

نادری بیان داشت: ما در دو سال اخیر که از فعالیت هیئت جدید می‌گذرد تیم‌های مختلف دختران و پسران بسکتبال قم را به مسابقات مینی بسکتبال، نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید بسکتبال کشور اعزام کرده و بعضا نتایج خوبی هم گرفته‌ایم.

وی تاکید کرد: با این حال می‌دانیم که خواسته مردم و علاقه‌مندان به بسکتبال این است که قم در مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال کشور حداقل یک نماینده داشته باشد که در این زمینه نیز سعی و تلاش خود را انجام می‌دهیم که در سال جاری چنین اتفاقی رخ دهد.

دبیر هیئت بسکتبال استان قم در ادامه به برگزاری رقابت‌های بسکتبال قهرمانی قم با عنوان جام رمضان اشاره کرد و یاد آور شد: با توجه به برنامه ریزی انجام شده در هیئت، این مسابقات با حضور حداکثر 10 تیم از باشگاه‌های مختلف بسکتبال قم به انجام می‌رسد.

وی ابراز کرد: برنامه ریزی هیئت به این شکل است که رقابت‌ها را از دهه دوم ماه مبارک رمضان با حضور تیم‌های شرکت کننده در سالن ورزشی شهید محمود رضائیان قم برگزار کنیم و بازی‌ها تا پایان این ماه تیم‌های برتر خود را بشناسد.

دبیر هیئت بسکتبال استان قم با اشاره به انجام ثبت نام از تیم‌های متمایل به حضور در این مسابقات اظهار داشت: ثبت نام از تیم‌های مایل به شرکت در مسابقات بسکتبال جام رمضان قم در دفتر هیئت بسکتبال واقع در سالن شهید رضائیان انجام می‌شود.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت