سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان در مقابل تیم‌های آسیایی ضعیف هستیم

زمان درج: ۱۳۹۲/۴/۲۵ ۹:۴۷:۳۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان در مقابل تیم‌های آسیایی ضعیف هستیم

فریده هادوی گفت: در سال‌های گذشته بازیکنان ملی روند خوبی را طی کرده‌اند و امیدوارم تیم ملی بسکتبال بانوان رسمی‌تر کارش را شروع کند.

 

سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این رابطه اظهار کرد: تیم ملی بسکتبال بانوان در میان کشورهای اسلامی جایگاه بالایی را به خود اختصاص داده است، اما نسبت به کشورهای آسیایی قوی‌تر بسیار ضعیف است.

 

هادوی در ادامه افزود: به خاطر تمرینات باشگاهی منظم و بدون وقفه و همچنین طراحی تمرین‌های آماده سازی جدید مثل یادگیری تصویری، بازیکنان پیشرفت قابل ملاحظه‌ای کرده‌اند.

 

سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان درباره برگزاری مسابقات چند جانبه در تهران، تصریح کرد: ما از این تیم‌ها شناخت کافی نداریم. البته آنها هم بدلیل نداشتن بازی‌های بین‌المللی از ما اطلاعاتی ندارند.در هر صورت انجام بازی تدارکاتی با کشورهای دیگر باعث پیشرفت بسکتبال می‌شود.

 

هادوی در ادامه بیان کرد: شکل‌گیری مسابقاتی که در آن بازیکن با پیراهن تیم ملی به میدان برود بسیار ثمربخش خواهد بود، زیرا شور و هیجان مثبتی را در تیم ایجاد می‌کند و بازیکنان می‌توانند قابلیت و توانایی‌های خود را به همه ثابت کنند و فدراسیون جهانی را برای اجازه دادن به بانوان با پوشش اسلامی در مسابقات بین‌المللی مجاب می‌کند.

 

مسابقات چند جانبه ایران ششم شهریور ماه با حضور ایران، ترکمنستان و عراق برگزار می‌شود که البته احتمال دارد چند تیم دیگر هم در این رقابت‌ها شرکت کنند.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت