جدال کاوالیرز و بوستون به بازی هفتم کشیده شد/ جیمز رکورد جردن را تکرار کرد

زمان درج: ۱۳۹۷/۳/۵ ۲۲:۳:۴۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

به گزارش فانوس، ششمین بازی از فینال کنفرانس شرق رقابت‌های لیگ ملی بسکتبال آمریکا (NBA)، بامداد امروز (شنبه) میان تیم‌های کلیولند کاوالیرز و بوستون سلتیکس برگزار شد که این بازی با نتیجه 109 به 99 به سود قهرمان فصل گذشته این کنفرانس یعنی کلیولند کاوالیرز خاتمه یافت.

به این ترتیب دو تیم در تعداد پیروزی در فینال کنفرانس شرق 3 - 3 برابر شدند تا جدال آنها به بازی هفتم کشیده شود، دیداری که بامداد روز دوشنبه برگزار می‌شود.

در پیروزی شوالیه‌های کاوالیرز، طبق معمول سرشناس‌ترین بازیکن این تیم، لبران جیمز تأثیرگذارترین بازیکن میدان بود. دارنده 4 عنوان ارزشمندترین بازیکن NBA که در تمام مدت مسابقه منهای یک دقیقه و 54 ثانیه در زمین بازی حضور داشت، با ثبت 46 امتیاز رکورد جدیدی برای خود در کسب امتیاز در بازی حذفی NBA برجای گذاشت. او همچنین 11 ریباند داشت و 9 پاس منجر به گل، سه توپ ربایی و یک بلاک تا ستاره بی‌‌چون و چرای میدان باشد.

این هفتمین بازی جیمز در مرحله پلی‌آف این فصل NBA بود که در آن حداقل 40 امتیاز کسب می‌کند و از این حیث با مایکل جردن، اسطوره تیم شیکاگوبولز که سال 1989 این رکورد را به ثبت رسانده بود، برابر شود.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت