مشخص شدن ترکیب جهانی بسکتبال با ویلچر در اردوی ششم

زمان درج: ۱۳۹۷/۲/۲۶ ۱۲:۳۷:۴۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

مشخص شدن ترکیب جهانی بسکتبال با ویلچر در اردوی ششم

محمد رضا دستیار،سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در آستانه برگزاری پنجمین مرحله اردوی تیم ملی برای آمادگی مسابقات جهانی آلمان و بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا، گفت: طی برگزاری چهار مرحله اردو از ۲۴ ورزشکار به ترکیب ۱۶ نفر رسیدیم که در اواخر اردو لژیونرها نیز اضافه می‌شوند و در نهایت پس از پیوستن این بازیکنان، به جمع بندی نهایی برای ترکیب اعزامی به بازی‌های جهانی خواهیم رسید.

وی افزود: در این اردو علاوه بر مباحث بدنسازی بر روی تاکتیک بازیکنان نیز کار می‌کنیم و علاوه بر آن به مرور بازی‌های رقیبان خود در مسابقات جهانی خواهیم پرداخت و در این اردو بازی تیم‌های کانادا و آلمان را آنالیز می‌کنیم. بازیکنان از ۲۸ اردیبهشت ماه وارد ساری، محل برگزاری اردو می‌شوند و تمرینات از ۲۹ اردیبهشت تا ۷ خرداد ماه برگزار خواهد شد.

سامان بلاغی، میلاد خردمند (فارس)، محمد محمدنژاد (قم)، علیرضا کمالیفرد، محمد صحی (تهران)، عادل طرفی، فالح عیاشی (خوزستان)، علی کریمی، ایمان بکزاده (اصفهان)، امیررضا احمدی (ایلام)، حسن عبدی (خراسانرضوی)، عبدالجلیل قرنجیک (گلستان)، حکیم منصوری، وحید سعادتپور (مازندران)، علیاکبر ابراهیمی (یزد)، محسن بیگدلی (زنجان)، ۱۶ ملی‌پوش دعوت شده به این اردو هستند.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت