حضوری آبرومندانه در لیگ برتر خواهیم داشت

زمان درج: ۱۳۹۷/۲/۲۳ ۱۹:۱۵:۱۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

حضوری آبرومندانه در لیگ برتر خواهیم داشت

رئیس هیئت بسکتبال خراسان رضوی گفت: در تلاشیم که با حضوری آبرومندانه با استفاده از بازیکنان بومی در سوپر لیگ بسکتبال حاضر شویم.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،علیرضا پوررضایی در نشست خبری افزود:امسال برای درخشش در لیگ‌ ملی و لیگ دسته یک تلاش کردیم که نتیجه آن صعود دو تیم پارسا و هیات بسکتبال خراسان رضوی به لیگ برتر بسکتبال بود.

او اظهار کرد:در هماهنگی های صورت گرفته با نمایندگان تیم پارسا قرار براین شد اگر حامی مالی پیدا نکنیم تنها یک تیم از منتخبین دو تیم راه یافته به لیگ برتر تشکیل و یک تیم بومی راهی لیگ برتر می‌شود.

پوررضایی در ادامه افزود: با باشگاه‌ها جلساتی را برگزار کردیم و هدف گذاری‌های لازم برای حضور در لیگ برتر انجام شد و تمام تلاشمان براین است که درفصل پیش‌رو تیم در میان جدول حفظ شود.

وی نداشتن سالن و نبود ابزار را مهم‌ترین معضل هیات دانست و تاکید کرد: ما با دانشگاه‌ها، آموزش و پرورش، آستان قدس و شهرداری وارد مذاکره شده‌ایم تا با تعاملی که برقرار می‌شود از ظرفیت‌های استان بیشتر استفاده کنیم چرا که نبود سالن مهم‌ترین مشکل است.

پوررضایی گفت: یکی از مهم‌ترین دلایل استعفای من واگذاری خانه بسکتبال به بخش خصوصی بود با این حرکت ابزار کار از من گرفته شد و احساس کردم دیگر نمی‌توانم در این رشته موثر باشم، بعد از جلساتی که با مدیرکل ورزش و جوانان استان و پیمانکار داشتیم سوء‌تفاهم‌های ایجاد شده برطرف و قرار شد اتفاقات مثبتی رخ دهد.

رئیس هیات بسکتبال خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در ورزش حواشی بیشتر از متن پررنگ می‌شود من در ابتدای کارم پر انرژی شروع کردم اما در نظر گرفتن منافع شخصی و نادیده گرفتن منافع کلی باعث شد وارد حواشی شویم و بیشترین انرژی ما صرف از بین بردن موانع و حواشی شود، اما تلاش داریم که زمان باقی مانده از حضورمان را در هیات مانند روزهای اول قدرتمند باشد.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت