سلام دوباره به کامرانی و خداحافظی با دو بازیکن

زمان درج: ۱۳۹۷/۲/۲۳ ۱۹:۱۴:۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

سلام دوباره به کامرانی و خداحافظی با دو بازیکن

در حالی که مهدی کامرانی ستاره تیم ملی بسکتبال از هفته قبل به طور آزاد در تمرینات تیم ملی حاضر شده بود، دو بازیکن از حضور در تیم ملی عذرخواهی کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ با شروع دور جدید تمرینات تیم ملی بسکتبال همه ستاره‌ها به اردو آمدند؛ اما چند بازیکن هم به دلایل مختلف در این مرحله غایب هستند. مهدی کامرانی گارد رأس باقیمانده از نسل طلایی بسکتبال به طور رسمی به تیم ملی دعوت نشده است؛ اما حضور او در تمرینات تیم ملی از هفته قبل باعث جلب توجه رسانه‌ها شده بود. کامرانی که فصل قبل در هیچ تیمی بازی نکرده بود، امسال به مربیان تیم ملی تاکید کرد که دوست دارد بار دیگر بسکتبال بازی کند.

مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی در این باره می‌گوید:"به کامرانی گفتم که تیم ملی خانه خودت است و به تمرینات بیا. از او خواستم که وضعیت خود را ارزیابی کند و اگر این توانایی را داشت، از او استفاده می‌کنیم."

با این وجود دو گارد رأس دیگر که به تمرینات تیم ملی فراخوانده شده بودند، در یک ماه گذشته از حضور در تیم ملی عذرخواهی کردند. سرمربی تیم ملی درباره وضعیت حامد حسین زاده و عرفان نساج پور توضیح می‌دهد: "حسین زاده دیروز به تمرینات تیم ملی آمد و گفت که با توجه به شرایط جدید زندگی خود بعید است که به تمرینات تیم ملی ادامه دهد. نساج پور هم به تازگی صاحب فرزندی شده است و باید حدود شش ماه برای اقامت خود و فرزندش در کانادا حضور داشته باشد."

همچنین نوید نیکتاش که از کاپ آسیا پارسال جای خود را در جمع ملی پوشان بسکتبال باز کرده است، بعد از اتمام لیگ به فرانسه سفر کرد و از همان زمان به ایران بازنگشته است. این بازیکن پیشنهادی از تیم مورسیا اسپانیا داشت و همچنین از چند روز قبل با مسئولان تیم ملی صحبت کرد که در تمرینات ده روزه یک تیم پرولیگ آ فرانسه شرکت کند.

سلام دوباره به کامرانی و خداحافظی با دو بازیکنمهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی توضیح داد: "باشگاه فرانسوی، دعوتنامه‌ای هم برایم فرستاد و خوشحال شدم که بازیکن ما با تیم‌های دیگر تمرین می‌کند، به همین دلیل به او اجازه دادم."

مصدومیت اصغر کاردوست

علاوه بر این، اصغر کاردوست هم که در تمرین دیروز تیم ملی حضور داشت، در تمرین امروز غایب بود. ساق پا کاردوست در جریان تمرینات شخصی دچار پارگی عضله شده و امروز برای آزمایش MRI رفته بود.

محمد جمشیدی هم که در جریان مسابقات سه نفره کاپ آسیا آسیب دیده بود تا پایان هفته جاری امکان تمرین جدی ندارد. برخی بازیکنان نیز با مصدومیت‌هایی سبک روبرو هستند. میثم میرزایی که به دلیل کمردرد در تمرین دیروز استراحت کرد و سجاد مشایخی که دچار کشیدگی عضلات بود.

تمرینات تیم ملی بسکتبال تا زمان اعزام به مسابقات سینو چین در ماه آینده ادامه دارد.
Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت