کامرانی اگر خودش را برساند به درد تیم ملی می‌خورد

زمان درج: ۱۳۹۷/۲/۲۳ ۱۵:۱۸:۳۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

کامرانی اگر خودش را برساند به درد تیم ملی می‌خورد

سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: ما نیاز به ارتباطات بین‌المللی بیشتری داریم و باید رسیدگی بیشتری از سوی مسئولان ورزشی بسکتبال صورت بگیرد.

رسیدگی بیشتری از سوی مسئولان ورزشی بسکتبال صورت بگیرد.
 
 
به گزارش وانانیوز، 

 مهران شاهین طبع در حاشیه تمرین تمی ملی بسکتبال اظهار داشت: ما اردوهایمان را از قبل از سال آغاز کردیم و بچه‌ها حضور داشتند این مرحله دوم‌مان است و تیم به نوعی تکمیل شده است برخی بچه‌ها نیاز به استراحت داشتند و در اردوی قبلی حضور نداشتند و الان آماده‌اند. شرایط بدنی همه بچه‌ها نسبتا خوب و راضی‌کننده است.

وی درمورد بازی‌های آسیایی و اینکه انتظار طلا از ایران می‌رود گفت: اگر بخواهیم نتیجه بگیریم که این قابلیت را هم داریم باید خوب تمرین کنیم و اماده‌سازی مناسبی داشته باشیم. شرایط بازی‌های آسیایی با سایر تورنمنت‌ها متفاوت است به این دلیل که برخی مسابقات صبح برگزار می‌شود و ما باید برای هر نوع شرایطی خودمان را آماده کنیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال درمورد امکانات تیم ملی گفت: شرایط کشور یک مقدار از لحاظ سیاسی و اقتصادی متفاوت شده و طبیعتا روی برنامه‌های تیم ملی هم تاثیر می‌گذار اما امیدوارم با برنامه‌هایی که ارائه شده پیش برویم.

شاهین طبع درمورد حضور بازیکنان جوان در اردوی تیم ملی گفت: تیم ملی جای بازیکنان خوب است تشکیل تیم زیر 22 سال شروع خوبی است امیدوارم شرایطی را باشگاه‌ها و هیات‌ها بوجود بیاورند که این بازیکنان جوان بتوانند بیشتر رشد کنند.

وی درمورد اینکه برخی بازیکنان از سفر به چین ناراضی هستند، گفت: سفر به چین می‌تواند لازم باشد اما کافی نیست. به خاطر اینکه تیم ملی شخصیت خود را حفظ کند ما نیاز به بازی‌های بزرگ داریم زمانی هم که به تیم ملی آمدم گفتم باید تیم‌های بزرگ بیایند،‌ما حتی با صربستان، کرواسی و بلاروس هم مذاکره کردیم که بازی دوستانه برگزار کنیم اما با توجه به اینکه قبل از پنجره سوم انتخابی جام جهانی بود و ما اردوی ترکیه را داشتیم به همین دلیل تداخل پیدا کرد. از سوی دیگر نیاز به ارتباط بیشتر بین‌المللی داریم باید رسیدگی بیشتری از سوی مسئولان رده بالای ورزش صورت بگیرد و نباید ورزش قهرمانی لطمه بخورد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال درمورد حضور کامرانی در اردوی تیم ملی گفت: خودم از کامرانی خواستم که بیاید و او هم علاقمند است تمریناتش را شروع کرده و باید ببینیم وضعیت بدنی‌اش چطور است اگر خودش را برساند فوق‌العاده خواهد بود و به درد تیم ملی می‌خورد.

خبرنگاری پرسید آیا کامرانی در اردوهای بعدی حضور خواهد داشت یا خیر گفت: اضافه کردن اسم  او به فهرست بازیکنان کاری ندارد اما ما نباید با نام بزرگان بسکتبال بازی کنیم چون بازیکنان خوبی در پست گارد داریم و باید بهترین‌ها را انتخاب کنیم.


Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت