کار سختتر پسران در کاپ بسکتبال ۳ نفره آسیا

زمان درج: ۱۳۹۷/۱/۲۷ ۱۶:۴۶:۱۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

کار سختتر پسران در کاپ بسکتبال ۳ نفره آسیا

تیم بسکتبال سه نفره پسران باید در مسابقات انتخابی برای کاپ آسیا شرکت کند، در حالی که دختران به طور مستقیم در این رقابت‌ها حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، اردوی تیم بسکتبال سه نفره آقایان، عصر امروز با حضور این بازیکنان آغاز می‌شود: حامد حسین زاده، محمد ترابی، رضا رنجبر، امیر صدیقی، محمد جمشیدی، مسعود سلیمانی

این اردو تا جمعه ۳۱ فروردین در سالن بسکتبال آزادی ادامه پیدا می‌کند. وضعیت سرمربی این تیم هم ظرف یک یا دو روز آینده نهایی می‌شود و محمد کسایی پور سرپرست کمیته بسکتبال سه نفره در شروع اردو بر این تیم نظارت می‌کند.

همچنین شادی عبدالوند، سعیده علی، معصومه اسماعیل زاده و کیمیا یزدیان تهرانی به عنوان نفرات اعزامی تیم سه نفره بانوان به کاپ آسیا مشخص شدند که سارا اعتماد، گلشید امیدیان و مژگان خدادی هم علاوه بر این نفرات از 28 فروردین در اردوی تیم ملی شرکت می کنند و در یک هفته آینده فرصت تغییر در ترکیب نهایی تیم وجود دارد. این تیم با هدایت فرانک طیاری در رقابت های کاپ آسیا شرکت می کند.

تیم بانوان در گروه چهارم کاپ آسیا با ژاپن همگروه است و تیم سوم گروه در مسابقات انتخابی قبل از کاپ آسیا مشخص می‌شود.
 
کار سختتر پسران در کاپ بسکتبال ۳ نفره آسیا
تیم آقایان با توجه به رنکینگ پایینتر بسکتبال سه نفره آقایان باید دو روز قبل از مسابقات کاپ آسیا در رقابت‌های انتخابی با حضور ۱۲ تیم شرکت کند. ایران در گروه دوم مسابقات انتخابی با اندونزی، استرالیا، ساموا، هنگ کنگ و گوام همگروه است که تنها تیم اول این گروه به همراه تیم اول گروه A به کاپ آسیا صعود می‌کنند. ایران در صورت صعود با نیوزیلند و قزاقستان در کاپ آسیا همگروه می‌شود.

کار سختتر پسران در کاپ بسکتبال 3 نفره آسیا

مسابقات انتخابی کاپ آسیا ۷ تا ۹ اردیبهشت در چین برگزار می‌شود. تیم پسران ایران هفتم اردیبهشت با ساموا و گوام رقابت می‌کند، هشتم اردیبهشت با اندونزی و استرالیا روبرو می‌شود و نهم اردیبهشت به مصاف هنک کنگ می‌رود.

مسابقات کاپ آسیا دختران هم از نهم اردیبهشت در شنزن چین آغاز می‌شود و دختران ایران هر دو مسابقه مقدماتی خود را دهم اردیبهشت مقابل ژاپن و تیم صعود کننده از مسابقات انتخابی انجام می‌دهند.
Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت