بسکتبال NBA؛ لانزو بال: نحوه شوت زدنم را تغییر نمی دهم؛ لبران یا جرج برایم مهم نیستند

زمان درج: ۱۳۹۷/۱/۲۴ ۱۶:۱۹:۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

بسکتبال NBA؛ لانزو بال: نحوه شوت زدنم را تغییر نمی دهم؛ لبران یا جرج برایم مهم نیستند

لانزو بال در آستانه ورود به اولین تابستان خود در NBA با چالش هایی روبرو است.

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ESPN لانزو بال، روکی تیم لس آنجلس لیکرز، با اتمام فصل عادی و نرسیدن لیکرز به پلی آف، آماده شروع تمرینات خود برای فصل بعد در تابستانی که به گفته مجیک جاسنون، مسئول امور بسکتبال باشگاه، مهمترین تابستان زندگی اوست می شود.

با توجه به آزاد بودن حدود هفتاد میلیون دلار از کپ تیم لیکرز، آن ها آماده به خدمت گرفتن دو بازیکن آزاد برای قرار داد سوپر مکس در این تابستان هستند و گمانه های زیادی درباره اینکه این دو بازیکن می توانند لبران جیمز و پاول جرج باشند زده می شود. لانزو بال در جواب به خبرنگاران که از او پرسیده بودند آیا فشاری را روی خود برای اینکه به این دو بازیکن نشان بدهد که می تواند برای لیکرز چه نوع بازیکنی باشد حس میکند یا خیر گفت:

نه، من طوری بازی می کنم که به تیمم کمک کنم که برنده شود. من نگران کسانی که در اینجا حضور ندارند نیستم. دغدغه من بازیکنانی است که اینجا بازی می کنند و تلاش می کنم که هر کاری که برای کمک به تیم از دستم بر می آید انجام دهم.  پس چه این بازیکنان[ی که اینجا حضور ندارند] لبران یا پاول جرج یا هر کس دیگری باشند، یا [بازی من را] دوست دارند، یا ندارند. الان کاری از دست من برنمی آید.

پیک دوم درفت ۲۰۱۷ همچنین گفت که قصد قوی تر کرن بدنش را دارد (بال این فصل ۳۰ بازی را به خاطر مصدومیت زانو و شانه بازی نکرد.). او درباره فرم خاص شوت زدن خود گفت که قصد عوض کردن آن را ندارد و صرفاً قرار است روی شوت خود کار کند تا دقت آن را زیادتر کند. ا در جواب اینکه مجیک درباره شوت به او چه نکاتی گفته حواب داد:

[مجیک گفت] که با اعتماد به نفس شوت بزن و همینطور به تمرین کردن ادامه بده و فرم شوت زدنت زا عوض نکن. من تمام زندگی ام به همین روش شوت زده ام و آن ها گفتند که با آن مشکلی ندارند [...] فقط تمرین را مداوم داشته باشم. [شوتم] را بی نقص کنم. اگر کسی بخواهد شوت زن خوبی باشد باید در وحله اول شوت بزند کم کم شروع به گل کردن آن ها بکند و این در بازی نیز ادامه خواهد یافت.

لانزو بال

لانزو بال این فصل برای لیکرز آمار ۱۰.۲ امتیاز، ۷.۲ اسیست، ۶.۹ ریباند و ۱.۷ استیل را ثبت کرد و ۳۶ درصد کل اقدام ها و ۳۰ درصد  اقدام های سه امتیازی خود را به ثمر رساند. او همچنین با دفاع خوب توانست بازیکنان مستقیم را تا ۳۸ درصد -شوت زنی نگه دارد. لانزو بال یکی از ارکان حمله سریع لیکرز و سرعت دادن به توپ در حمله است و باشگاه بسیار به آینده او امیدوار است.


Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت