طباطبایی: تعهدات مالی اسپانسر تغییر می کند

زمان درج: ۱۳۹۷/۱/۲۳ ۱۵:۵۹:۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

طباطبایی: تعهدات مالی اسپانسر تغییر می کند

برند پیک همچنان اسپانسر تیم ملی بسکتبال ماند. در سفری که رامین طباطبایی و علی توفیق رئیس و دبیر فدراسیون به چین داشتند با مسئولان این شرکت جلسه ای درباره ادامه همکاری با هم برگزار کردند.

نتیجه آن هم ادامه همکاری فدراسیون بسکتبال و شرکت تولیدی پیک بود. رامین طباطبایی با تأیید این خبر از بررسی زیادتر مسئله در هیئت رئیسه خبر می دهد: «مسئولین این شرکت درخواست هایی داشتند در زمینه تبلیغات دور زمین، استفاده از کفش ها و در نهایت اینکه محصولاتشان باید به طور کامل در لیگ و تیم های ملی کاملاً دیده شود. حالا باید این موارد در هیئت رئیسه بررسی شود و اینکه آیا در این زمینه قرارداد به نفع تیم ملی است به یک اجماع برسیم. هر چند پیک برند بهتری از گذشته شده است و در والیبال و فوتبال هم استفاده می شود.»

او درباره تعهدات مالی این برند هم می گوید: «پیش از این جام ملت ها هر دو سال برگزار می شد و تعهداتی را هم این برند مقابل قهرمانی تیم ملی داشت اما با عدم برگزاری آن و انجام هر چهارسال یک بار، در این زمینه هم باید بندهایی را به آن اضافه کرد. ضمن اینکه با وارد شدن بحث قاره ای رقابت ها تا حدودی قهرمانی ها تغییرات زیادی می کند.»

رئیس فدراسیون بسکتبال همچنین استفاده این برند برای تیم ملی بانوان را منوط به شرایطی می داند: «از آنجا که این برند برای تیم های مطرح سرمایه گذاری می کند و هنوز بانوان ما در این زمینه جایگاه مناسبی در آسیا ندارند نمی توان آنها را مجبور به تعهدات مالی کرد ولی درصدد هستیم تا مجوز استفاده از نام آنها در پوشاک ملی بانوان صادر شود.»

پیک، شرکت تولیدکننده چینی در سال ۱۹۸۹ تأسیس شده است. اصلی ترین کسب و کار آن از زمان تأسیس بسکتبال است و این روزها فوتبال، والیبال، تنیس و... را نیز پوشش می دهد.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت