با تحرکی که در بسکتبال 3 نفره به وجود آمده شانس به ما رو کرده است

زمان درج: ۱۳۹۷/۱/۲۲ ۱۶:۷:۲۸ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

با تحرکی که در بسکتبال 3 نفره به وجود آمده شانس به ما رو کرده است

سرمربی تیم ملی بسکتبال 3 نفره بانوان گفت: ما فقط از حریفان‌مان فیلم داریم و تا زمانی که در شرایط مسابقه نباشیم نمی‌توانیم صحبت کنیم.

به گزارش وانانیوز، 

فرانک طیاری در گفت‌وگویی، درباره شرایط ملی‌پوشان ایران برای حضور در مسابقات جهانی بسکتبال 3 نفره که به میزبانی فیلپین برگزار می‌شود، گفت: 7 بازیکن به اردوی ما دعوت شدند. با توجه به اینکه تمامی این بازیکنان برای حضور در مسابقات غرب آسیا به اردن رفته‌اند قرار است بعد از بازگشت، دوباره اردوها را آغاز کنیم.

وی افزود: ما فقط از حریفان‌مان فیلم داریم و تا زمانی که در شرایط مسابقه نباشیم نمی‌توانیم صحبت کنیم. همه حریفان ما در کوران مسابقات بوده‌اند و تیم ملی ایران با رنک وارد رقابت‌های جهانی شده است. ما اصلا هیچ مسابقه مقدماتی نداشتیم.

طیاری با اشاره به فرصت خوبی که برای ایران فراهم شده، عنوان کرد: با تحرکی که بسکتبال 3 نفره در جهان داشته، شانس به ما رو کرده و فرصت خوبی فراهم خواهد بود در مسابقات جهانی شرکت کنیم. امیدوارم بتوانیم به خوبی از این فرصت استفاده کرده و همه توانایی‌هایمان را به نمایش بگذاریم. پیش از این بازیکنانی که از تیم‌های ملی ریزش داشتند به بسکتبال 3 نفره رو می‌آوردند اما حالا با اضافه شدن این رشته به المپیک، شرایط فرق کرده و همه تیم‌ها با قدرت وارد میدان می‌شوند.

سرمربی تیم ملی ایران همچنین درباره حضور در بازی‌های آسیایی، اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم همه کسانی را که از تیم ما انتظار دارند غافلگیر کنیم. البته این نکته را باز هم می‌گویم ما از حریفان فقط فیلم دیده‌ایم اگرچه بعد از بازی‌های داخل سالن ترکمنستان، فیلمی هم در اختیارمان قرار نگرفت. امیدوارم که بتوانیم در این بازی‌ها خوب ظاهر شویم.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت