بسکتبال NBA؛ بن سیمونز: چه کسی را به عنوان بهترین بازیکن سال اولی انتخاب می کنم؟ قطعا خودم!

زمان درج: ۱۳۹۷/۱/۲۱ ۲۳:۱۸:۴۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

وقتی بن سیمونز درباره برنده روکی سال سوال شد زمان زیادی برای پاسخ دادن نیاز نداشت. پاسخ او قاطع بود.

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

Bleacher reports بن سیمونز، روکی فیلادلفیا سونی سیکسرز در پاسخ به سوال اینکه او چه کسی را به عنوان بهترین روکی سال انتخاب می کند گفت:

چه کسی را انتخاب می کنم؟ صد درصد خودم. فکر می کنم که تمام فصل را بسیار خوب بازی کرده ام. اگر به آمار نگاه کنید متوجه این مساله خواهید شد. کسانی که بازی را می شناسند متوجه می شوند.

او همچنین درباره اینکه به علت درفت شدن در سال ۲۰۱۶ نباید به عنوان بهترین بازیکن سال اولی انتخاب شود گفت:

قطعاً بازی پس از بازگشت از یک پای شکسته منفعتی محسوب نمی شود اما مردم همیشه هر چه که بخواهند می گویند. ولی در نهایت این اولین سال من در لیگ است. اگر بازیکنی از خارج [ از ایالات متحده ] بیاید همچنان یک سال اولی محسوب می شود حتی اگر سی ساله باشد. پس قانونی در این رابطه وجود دارد.

بن سیمونز که فصل بسیار خوبی را با آمار ۱۶ امتیاز، ۸.۱ ریباند و ۸.۲ اسیست در هر بازی پشت سر می گذارد، در حال حاضر با سیکسرز چهارده بازی متوالی خود را  با برد پشت سر گذاشته اند، یک رکورد برای تیم، و در صورت برد دو بازی باقیمانده می توانند رتبه سوم را در شرق به دست آورند.او همچنین در این فصل ۱۲ تریپل دابل نیز ثبت کرده است. دومین رکورد در بین سال اولی ها در تاریخ لیگ. رتبه اول با ۲۸ تریپل دابل در اختیار اسکار رابرتسون است.

سیمونز در جواب به این سوال که بازی کدارم روکی توجهش را جلب کرده گفت:

هیچکس. من می خواهم جایی باشم که بهترین ها هستند. پس قطعاً بازی کسانی مانند کوین دورانت،لبران جیمز، استفن کری و راسل وستبروک را تماشا می کنم. این همان مکانی است که من می خواهم آنجا باشم و آن چیزی است که می خواهم تماشا کنم.

سیمونز همچنین درباره اهداف کلی دوران بازیگری اش گفت:

چند قهرمانی. من می حواهم بهترین بازیکن دفاعی شوم، میخواهم جایزه MVP را ببرم. جوایز زیادی هستند که میخواهم آن ها را تصاحب کنم.اما در نهایت می خواهم که برنده یک حلقه باشم.

فیلادلفیا با بازیکنان جوانی مانند خود سیمونز، جوئل امبید، داریو ساریچ، و پوینت گارد سال اولی خود مارکل فلتز و همچنین میزان زیادی کپ برای جذب بازیکن با قرار داد حد اکثری، شانس زیادی برای رقابت برای قهرمانی در سال های پیش رو دارد.


Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت