شکست‌‌ اتحاد قم برابر تیم ملی عراق

زمان درج: ۱۳۹۷/۱/۲۱ ۱۶:۳۷:۵۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

تیم اتحاد معصومیه قم قهرمان فصل گذشته لیگ دسته اول بسکتبال با ویلچر در دو دیدار تدارکاتی برابر تیم ملی عراق شکست خورد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، عراقی‌ها که در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری قابل توجهی برای پیشرفت در بسکتبال با ویلچر انجام داده‌اند در تلاش رای رسیدن به سطح تیم‌های مطرح قاره کهن نظیر تیم ملی ایران، یک مربی ایرانی را به خدمت گرفته و ایران را به عنوان کشوری مطمئن برای تشکیل اردوی آماده‌سازی خود انتخاب کرده‌اند.

به همین منظور تیم ملی بسکتبال با ویلچر عراق برای تشکیل اردوی آماده‌سازی خود با حضور در ایران به شهر مقدس قم سفر کرد و بعد از انجام بازی‌های تدارکاتی با تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولین اراک، دو بازی نیز با تیمی از قم به نام اتحاد معصومیه برگزار کرد، تیمی که در دو سال اخیر نماینده قم در لیگ‌های ایران است.

دیدارهای تدارکاتی تیم اتحاد معصومیه قم با تیم ملی بسکتبال با ویلچر عراق به میزبانی سالن ورزشی شهدای بهزیستی قم به انجام رسید و عراقی‌ها که با یک مربی ایرانی خود را برای بازی‌های پاراآسیایی 2018 آماده می‌کنند به اتحاد اجازه خودنمایی نداده و با دست پر از قم خارج شدند.

تیم ملی عراق را عباس خاکی سرمربی اسبق تیم ایثار قم و فصل گذشته تیم اتحاد معصومیه هدایت می‌کند و عراقی‌ها که پیش از این نیز تجربه سفر به قم و میهمانی تیم ایثار را دارند، بار دیگر در قم اردو زدند و در راه آماده‌سازی خود دو بازی تدارکاتی با دومین نماینده قم در بسکتبال با ویلچر ایران برگزار کردند.

بعد از شکست اتحاد معصومیه قم در نخستین مسابقه تدارکاتی با تیم ملی بسکتبال با ویلچر عراق، دو تیم یک بازی دیگر نیز در سالن شهدای بهزیستی قم انجام دادند که در این بازی نیز عراقی‌ها به برتری رسیدند اما نکته قابل توجه برتری قاطع عراقی‌ها در دومین مسابقه بود.

اتحاد معصومیه قم که بعد از قهرمانی در لیگ دسته دوم بسکتبال با ویلچر سال 1395 ایران و کسب رتبه نخست لیگ دسته اول این رشته در سال 1396 اکنون نماینده قم در لیگ برتر سال 1397 باشگاه‌های کشور به شمار می‌رود، در دومین بازی خود نیز شکست خورد.

اتحاد معصومیه سال گذشته با حضور تعداد زیادی از بازیکنان مطرح بسکتبال با ویلچر ایران در جدال با سه تیم دیگر حاضر در مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور به مقام نخست رسید اما وضعیت این تیم در دوره جدید لیگ برتر بسکتبال با ویلچر مشخص نیست

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت